Satılık -İNDİRİM- Gibson Les Paul'den Çıkma Gitar Parçaları (İstanbul-İzmir)

Şehir
İstanbul
Takasa
Açık
Fiyat
1
Para Birimi
TL
-Switchplate (Rhytm-Treble): Yazılı ve yazısız olarak iki adet bulunmakta. Krem rengi. Tanesi 5.

-Tailpiece: Nikel renkte. Gitarı top wrapped olarak kullandığım için üzerinde birkaç ufak çizik mevcut. Bunun dışında işlevsel olarak tamamen sorunsuz. Bütün vidaları vs. dahil. 50₺.

-Nashville Köprü: Nikel renkte. Çok temiz. İşlevsel ve dış görünüş olarak mükemmel durumda. Üzerinde titanyum saddlelar var. Bütün vidaları vs. dahil. 100₺.

-Supreme Speed Grib Knobs: Dörtlü set. Normal speed knoblardan farklı bir model. Üzeri tırtıklı. Hem görünüş hem de kullanım kolaylığı olarak çok daha iyi. Bu modeller sadece gitarın üzerinde geliyorlar. Normal satışı yok. Düz speed knoblar bile +110₺'den satılıyor. Altın sarısı renginde. Mükemmel durumda. 30₺.

-Manyetik Çerçeveleri: Köprü ve sap manyetikleri için set. Krem rengi. 2015 model Les Paul'lerde bulunan vidasız pickguard sisteminin çerçeveleri. Pickguard kaybolduğu için çok uygun bir fiyata vereceğim. İşlevsel olarak kusursuz durumda. Tek eksisi alt kısmında pickguard takmak için kullanılan çok küçük delikler. O delikler de gitarın alt kısmında kaldığı için görünmüyor. Bütün vidaları vs. dahil. 10₺

-Jim Dunlop Straplok Askı Kilit Seti: Nikel renkte. Schaller'a geçtiğim için boşa çıktılar. İşlevsel ve dış görünüş olarak mükemmel durumda. 40₺.

-Arka Kapak Seti: Siyah renkte. İşlevsel ve dış görünüş olarak mükemmel durumda. 20₺.

***İstanbul ve İzmir içi elden teslim edebilirim. Her yere kargolayabilirim (Kargo ücretinden alıcı sorumludur.)

***Bana siteden özel mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Sürekli kontrol ediyorum, kısa zamanda dönüş yaparım.

***Fotoğraflar eklendi.

***Diğer ilanlarımda farklı parçalar da mevcuttur.
 
Son düzenleme:
Üst