2. Seviye gitar önerisi

En iyi ton

• Schecter damien elite 6 fr

Oylar: 3 37.5%
  • Schecter damien platinum 6 fr (sustainacsız)

Oylar: 3 37.5%
  • Schecter c6pro

Oylar: 2 25.0%
  • Jackson wrxmg

Oylar: 2 25.0%

• Toplam oy veren
    8
Merhabalar
Diğer forumlarda aramama rağmen pek bir şeyler bulamadım. İlk gitarım ibanez gio serisi grg170dx. Metal, hardrock tarzı müzikler çalıyorum. Daha iyi, sert, bir ton ve floyd rose için yeni gitar almayı düşünüyorum. Amfim ibanez tbx15r'nin yeterli oldugunu dusunerekten onceligimi gitara verdim. Alacağım gitardan sonra sert tonlar için başka gitar almayı düşünmüyorum. Ömürlük diyebiliriz. Aklımdaki gitarlar:

Schecter c6 pro:

Schecter damien platinum 6 fr(sustainacsız)

Schecter damien elite 6 fr:

Jackson wrxmg:

Bunlar arasında kararsız kaldım. Elite5 ile c6pro manyetikleri çok fark yaratır mı? Ve jackson warrior serisi galiba hindistanda üretilmis. Bunun gitara cok etkisi olur mu?
Başka önerdiğiniz gitarlar varsa(2500-4500₺) bekliyorum.
Teşekkürler

Wrxmg al zaten başka bi gitar kullanmana gerek kalmaz deneyen varsa yorum yapabilir bu sözüme denemeyen işe atıp tutar ama bi dene görürsün o kasa me kadar güzel manyetik sesi ne kadar orantılı ve klavye Floyd Rose efsane zaten

yerinde olsam Harley benton floyrd rose 1000 olan ve stainless stell fretleri olan gitar alırım, üzerinede Fishman seti takarım 4,5k bütçem olsa.

Roasted maple klavye değilde maple alıyorsam fiyat farkından dolayı hazır almışken artan paraylada 2-3 tane Behringer pedal alırım (100 lira birşey thomann da), circuit i Boss pedallar ile aynı + "yakın" olanlardan, budget sağlam ekipman. gitarın perdesi eridi gitti derdi olmaz, satacağın zamanda (satmayı düşünürsen amerikan fender-gibson vs alacağın zaman) takarsın eski parçaları öyle satar, fishman seti yeni gitarına takarsın temiz.

kargo vergi dahil 4500 lirayı geçmeyecek tavsiyeler. (1 seneye yaklaştır "tam bir sene olmadı" gitarla ilgileniyorum az buçuk araştırıp edindiğim bilgiler ışığındaki önerilerim, floyd rose special yerine 1000 ve erimeyen fretleri olan gitar her daim daha mantıklı geliyo bana, headstock daki isime takılıyorsan orası ayrı tabi)

orada farklı renk ve fretboard u olan modelleri var floyd rose 1000 olan gitarların, araştır bakın. hoşuna gidenin elbet youtube da incelemesi vardır. (ne kadar gerçeği gösterir- mix yapılmışmıdır vs kanaldan kanala değişir, izle araştır bakın)

behringer muhabbeti ;

Son düzenleme: