Recep İvedik

Şahan'ın böyle bir film yaptığından hiç haberim yoktu ta ki fragmanı ilk kez bu saatte izleyene kadar.

Bende aynı şekilde filmin büyük bir talep göreceğinii düşünüyorum. Şimdiden meraklandım bile. :D

• Konu Sahibi Konu Sahibi
ya espiriler felaket derece süper rakın kok gibi çadır koymak istiyorum, meraba ben murat koyayımda tur at falan süper ya sabırsızlandım iyice. :D

Komik olduğunu ortada bence izlenilecektir baya da. Yalnız geçen haftalarda fragman internete düşmeden önce haberim yoktu şahanın bir film yaptığından sessiz ve derinden oldu biraz ama başarılı.

sinemada kendi adına ilk filmi galiba...fragmanı izledigimde güzel bir iş çıkarmışa benziyor umarım tutar... a.r.o.g başlıgında da söyledım umarım a.r.o.g filmiyle aynı anda vizyonda olmaz...gerci şahan tarihi belirlemiş umarım cem yılmaz aynı anda gösterime sokmaz filmi...

A.R.O.G ile aynı zamana denk geleceğini zannetmiyorum.Trailer'a bakılırsa harika bir film olduğu belli oluyor Recep İvedik'in.Şahan iyi iş çıkarmışa benziyor.22 Şubatta sinemadayız!

aslında şahan'ın yaptığı cesur bir iş cünkü daha önce televizyon karakterini beyaz perdeye aktarımlar pek başarılı olmadı olanlarda zaten bir elin beş parmağını geçmez diye düşünüyorum.umarım fragmandaki kadar komik bir film olur,sabırsızlıkla bekliyorum...

forsytia demiş ki:
esprilerin bitek fragmandaki kadar oluğunu düşünüyorum...

İnan bunu bende yazacaktım. Bana da öyle geldi sanki, Fragmana neredeyse bütün bilindik esprilerini koymuş, o karakter ile ilgili.. Sinemada ise sadece konusunu göreceğiz gibime geliyor, umarım yanılıyorumdur..

Geri