boss fz2 kaç para eder?

Selamlar. elimde Türkiye garanti,li toplasanız 1 iki ay kullanılmış bu pedal var. satmaya kalksam kaç para eder?
ebayda falan en uygun 240 dolar var. o da paslı falan.
bendeki kutulu faturalı vs. sizce ne kadar eder?

İtalya’daki müzik alışverişi yapılan siteye baktım, 2 ilan var onlar da 250€’ya koymuşlar.

Siz 1-2 ay önce nerden aldınız Türkiye’de?

Ben alalı 1 sene falan oldu sanırım. Ama kullanma süresi 1 iki ay kadar. 300 liraya satacağıma evladıma saklarım valla

Ne kadar oldu değil, nereden aldınız diye sormuştum, garantisi devam ettiğine göre dükkandan almışsınızdır, ona göre onlara sorabilirsiniz diye.
Yukarıda demek istenilen, Türkiye'de bu aralar değerli bir şeyi çok uygun fiyata koysanız bile kurdan dolayı satılmıyor. Malum FZ-2 kolay bulunan bir pedal değil, zamanında sadece 93'-97' yılları arası üretimi oldu. Reverb, ebay gibi sitelere koysanız daha hızlı gidebilir.

• Beğen
Tepkiler: 6r6
Asıl mesele fuzz kullanan kaç kişi var ve şuanda alternatif de çok fazla.Yabancılar fuzz pedallarını seviyorlar,ama bizde pek seven yok gözlemlediğim kadarıyla.Birazda müzik zevkiyle alakalı.

Ankara'da bi müzik marketti adını hatırlamıyorum, şu an askerde olduğum için, faturaya da bakamıyorum. Ebay ve reverb mantıklıymış. Öneri için teşekkürler. Peki mesela amerikaya gönderecek olsam en uygun fiyatla hangi kargo veya yöntemi seçmem gerekir?

Ebay Reverb vs civarında bir fiyatta ilan açıp bekleyin bence. İlgilenen, arayan birileri olabilir belli olmaz. Yurtdışına kargo yapmaktan daha kolay.