Satılık Epiphone Zakk Wylde Custom

Takasa
Açık
Fiyat
4000
Para Birimi
TL
Öncelikle Merhabalar ;

Yaklaşık 7 yıldır gözüm gibi baktığım gitarımı satıyorum.
Kısaca gitarın durumundan bahsedeyim.
Kondisyon bakımından fazlasıyla iyi bir durumdadır. Bu güne kadar sapında atma dahi söz konusu olmamıştır. Yaklaşık 13 yıllık bir gitar olduğu için sadece frettleri değiştirilmiştir.
Her ay düzenli olarak rutin bakımlarını yapıyorum. Kore üretimdir. Manyetik olarak üzerinde EMG-HZ serisi takılıdır, gitarım oldukça güçlü ve geniş bir ton yelpazesine sahiptir. Bugüne kadar hiçbir parçası dahi değiştirilmemiştir ve alındığı ilk gün ki gibi korunmaktadır. Kozmetik bakımından arka tarafında hafif kemer izleri mevcuttur, yakından bakılmadığı sürece gözle görülmez. Kullanacak olan kişiyi eminim ki fazlasıyla tatmin edecektir. Detaylı bilgi için mesaj atabilirsiniz.

Sadece Synyster Gates Custom S modeli ile takas düşünüyorum.

Alıcısına şimdiden hayırlı olsun. İyi satışlar.

Epiphone Zakk Wylde Les Paul Custom Features:

Color: Antique Ivory

Body Wood: Mahogany

Neck Wood: Hard maple

Neck Profile: Set, 1-11/16" nut

Fingerboard: Rosewood

Scale length: 24 3/4"

Number of Frets: 22

Pickups: EMG HZ H4A, EMG HZ H4

Controls: 2 volume, 2 tone

Pickup Switching: 3-way selector

Hardware: Gold

Bridge/Tailpiece: Stopbar

20190825_000259.jpg20190825_000308.jpg20190825_000323.jpg20190825_000340.jpg20190825_000501.jpg

Son düzenleme:
Selamlar,

Yorumunuzu şimdi gördüm. Belgelerini maalesef ki bulamadım seri numarasından yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. Eğer özel olarak isteyen birisi olur ise kendilerini bu konuda net bir şekilde bilgilendirebilirim.

Epiphone zakk wylde signature un US üretimi yok hocam, sizinki de çok yüksek oranla Kore üretimi, ufak bir ihtimal ile de Çin olabilir. Zakk wylde signature un usa üretimleri Gibson Custom Shop adı altında üretiliyor ve 5000 dolar civarı

Usa olması mümkün değil net. Epi Zw Kore ve Çin'de üretildi. Hz manyetikli ilk Zw lerden. Yüksek ihtimal Kore. Sonra aktif manyetikler ile custom plus olarak üretilmeye devam edildi.

Arkadaşlar tekrardan Merhabalar;
Bugün bu işlerden iyi anlayan bir tanıdığım ile gitarımın üretim yeri, yılı vs. incelenmiştir. Konu başlığını da bu şekilde düzenlemiş oldum.