İstanbul Benimle müzik yapmak isteyenler kim :)

Merhaba arkadaşlar, ben şu anda piyano çalıyorum ve beste yapıyorum ancak kendi kendime nereye kadar? Bana eşlik edebilecek enstruman çalan, vokal, müzikle ilgilenen arkadaşlar arıyorum.
İstanbul'daysanız mutlaka konuşalım bu konuları!!
Aşağıda bestelerimi dinleyebilirsiniz. Kesinlikle bu tarzda takılı kalmayacağım, hayalim elektronik/pop/New Wave/Neo Soul/House/Techno gibi tarzlar, özellikle dans edilebilecek ritmik müzikler yapmak istiyorum (ileride). Nerdeyse her türlü müzikle dans ederim bu arada :D İnsanları coşturmayı ve enerji yaymayı seviyorum :D
Sevdiğim sanatçılardan birisi Grimes, herşeyi kendi ürettiği için ona hayranım.

Piyanoda türkü tadında bestem:

Başka bir bestem, sesimi de duyabilirsiniz:

23 yaşındayım bu arada. 10lu veya 20li yaşlardaysanız daha iyi anlaşırız tahminimce

Merhaba arkadaşlar, ben şu anda piyano çalıyorum ve beste yapıyorum ancak kendi kendime nereye kadar? Bana eşlik edebilecek enstruman çalan, vokal, müzikle ilgilenen arkadaşlar arıyorum.
İstanbul'daysanız mutlaka konuşalım bu konuları!!
Aşağıda bestelerimi dinleyebilirsiniz. Kesinlikle bu tarzda takılı kalmayacağım, hayalim elektronik/pop/New Wave/Neo Soul/House/Techno gibi tarzlar, özellikle dans edilebilecek ritmik müzikler yapmak istiyorum (ileride). Nerdeyse her türlü müzikle dans ederim bu arada :D İnsanları coşturmayı ve enerji yaymayı seviyorum :D
Sevdiğim sanatçılardan birisi Grimes, herşeyi kendi ürettiği için ona hayranım.

Piyanoda türkü tadında bestem:

Başka bir bestem, sesimi de duyabilirsiniz:

23 yaşındayım bu arada. 10lu veya 20li yaşlardaysanız daha iyi anlaşırız tahminimce
5 Senedir GitarisTim Yaşım 18 Vocal Sesiniz Çok Hoşuma Kaçtı Birlikte Gitar Çalıp Şarkı Söylemek İsterim İnstagramdan Ulaşırmısınız Canb424

Merhaba ben ve bir arkadaşım kendi çapımızda besteler yapıp kayıt almaya çalışıyoruz ben 20 arkadaşım 17 yaşında düşünürseniz görüşelim Avrupa yakasindayiz