Satılık 2018 Gibson SG Standard kullanilmamis

Takasa
Kapalı
Fiyat
7200
Para Birimi
TL
SG model gitarimi satiyorum…

Enstrumani kullanmaya vaktim olmadi. Kozmetik veya islevsel bir kusuru yoktur. Gozum gibi sakindigim teslimati icin 1,5 ay bekledigim SG model gitarimi ihtiyactan dolayi satiyorum.

Enstruman fiyatlarinin cok arttigi bu gunlerde ederinden fazla paralari uzak dogu fabrikasyon enstrumanlara vermek istemeyen, koleksiyonluk yani özel bir seylere sahip olmak isteyen müzisyen arkadaslar icin birebir. Bende hemen ardindan satin aldigim LP oldugu icin bu enstrumanla vakit geciremedigimi fark ettim. Teller fabrika cikisi 9-46 Ernie Ball Paradigm serisidir. Gitar oldukca sıcak tonlu, calimi rahat, govdesi ince, sustaini kasa kesiminden dolayi cok ust model gitarlardan bile uzun. Uzerindeki manyetikler bir hayli guclu ve bastiginiz chordlari hot drive tonlarda bile her notasini duyuracak kadar definasyonlu vintage tarz manyetikler. Drop c, drop d tuningle SOAD ve AC/DC tarzi soundlar icin uygun. Death/black/progressive yapacaklara tavsiye etmiyorum.

Gitari bu sene nisan ayinda yurtdisindan bizzat teslim aldim. Ist Ankara gibi sehirlerde bile cok bilinen muzik magazalarinda enstrumanlar calisanlar tarafindan hirpalanip kozmetik hatalari sonradan anlasilacak sekilde satiliyor. Case’ine tek bir darbe almadan ucak kabininden eve kadar ozenle tasindi.

Uzulerek belirtmeliyim ki takasa ve pazarliga kapalidir.​

Dosyalar