1500-2000 TL Elektro Gitar Ve Amfi Öneri

Yaklaşık olarak 3 ya da 3,5 aydır evde kendi halimde klasik gitar ile uğraşmaktayım kendi kendime iyi bir seviyeye geldiğimi düşünüyorum; beğendiğim şarkıları hem YouTube'da var ise oradan hem de tablarına bakarak öğrenerek ilerledim ve şu anda elim gitara bir hayli alıştı neredeyse her gün antrenman yapmaya devam ediyorum, elektro gitara olan merakım da dinlediğim gruptan kaynaklı olarak gelişti, Arctic Monkeys, sanırım 'Alternatif Rock' tarzında şarkılar üretiyorlar genellikle, bu ve bu tarz şarkılar hoşuma gitmekte, ha eğer derseniz ki bu grup sürekli farklı türden parçalar üretmekte en sevdiğim parçalarını da sırasıyla bırakıyorum (R U Mine,Teddy Picker Do İ Wanna Know, No Busses, Knee Socks, Snap Out Of İt gibi) her neyse bunları yazmamın sebebi almak istediğim gitarı sanırsam çalmak istediğim şarkı türüne göre seçmem gerekiyormuş bu konuda bana yardımcı olabilecek birisi var ise bir de bu kişi Ankara içindense çok mutlu olurum. Müziğe olan bu ilgimin sönmeyeceğini düşünmekteyim çünkü klasik gitar ile bile bu dediğim parçaların alıştırmasını yaparken tadını alıyorum. Bütçem amfi ve elektro gitar ile birlikte 2000 TL 2. el almak mantıklı görünüyor dediğim gibi bilir kişiler el atabilirse ne mutlu bana.

ikinci ele girmeni önermem kazık yeme ve olaydan soğuma ihtimalin yüksek, tanıyan bilen birileri de olsa her yere sürükleyemezsin, il içi il dışı derken bir sürü zaman gider...sıfır gitar alırken seçmek için bilen biriyle mağazaya gitmekte fayda var tabii...

amfi blackstar idcore 10 2. versiyon 800 gibi

gitar yamaha pacifica 1200 civarı

• Konu Sahibi Konu Sahibi
ikinci ele girmeni önermem kazık yeme ve olaydan soğuma ihtimalin yüksek, tanıyan bilen birileri de olsa her yere sürükleyemezsin, il içi il dışı derken bir sürü zaman gider...sıfır gitar alırken seçmek için bilen biriyle mağazaya gitmekte fayda var tabii...

amfi blackstar idcore 10 2. versiyon 800 gibi

gitar yamaha pacifica 1200 civarı
Hocam 2. El alacağım gitarı ankara içinden alacağım için gitar atölyesi adlı bir yeri buluşma noktası olarak göstereceğim ordaki eleman yardımcı olacağını söyledi o bakımdan sıkıntı olmaz eğer var ise 2. Elden araştırmamı istediğiniz belirlediğim fiyattan gitarlar göndermenizi arzuluyorum.

2. El bir yamaha pacifica, geri kalan parayla da 2. El bir dijital ampli işini görür fazlasıyla. 2000 lirayı biraz geçebilir kanımca.

Squier black and chrome standart stratocaster ve marshall mg2cfx amfim bulunmakta. İnternetten araştırıp bakabilirsin. İkisi de satılık. Düşünürsen fiyatı konuşabiliriz.

Geri