Kulaklığım için amp önerisi

Arkadaşlar merhaba, araştırma yaparken forumu fark ettim ve aranıza yeni katıldım. Arkadaşım yurtdışından gelirken çok istediğim ama ülkemizde pahalı olduğu için alamadığım bir kulaklık olan Sennheiser HD 700 ve iFi Nano iDSD black label getirdi. Sadece oyun oynuyor ve film izliyorum kulaklık inanılmaz rahat geldiği için ve kaliteli bir kulaklık istediğim için aldım. Öncelikli sorum amp olarak yeterli gelir mi acaba yoksa farklı bir ürüne mi yönelmem gerekir? 6.5mm jack girişi olmadığı için 3.5mm dönüştürücü alıp kullanmam gerekiyor bu dönüştürücülerin kaliteli olması gerekiyor mu yoksa rastgele bir dönüştürücü alsam olur mu? Kulaklığıma ve kullanım amacıma göre beni yönlendirebilirseniz çok sevinirim. Sevgilerimle.

Yeterli olur ama benim demek istediğim de amp alındıktan sonra bu sorunun garipliği. Yani kulaklık ve amp alınmış, sonra bu kulaklık bu amfiye ya da bu amfi bu kulaklığa uyar mı diyorsunuz. Neyse, sonuç olarak beraber kullanılır.

Kulaklığa ses gelene kadar araya ne kadar az iletken girerse o kadar iyi ses alınır. Eğer bir şey kullanılacaksa da (ör. dönüştürücü) kaliteli olması faydalıdır.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeterli olur ama benim demek istediğim de amp alındıktan sonra bu sorunun garipliği. Yani kulaklık ve amp alınmış, sonra bu kulaklık bu amfiye ya da bu amfi bu kulaklığa uyar mı diyorsunuz. Neyse, sonuç olarak beraber kullanılır.

Kulaklığa ses gelene kadar araya ne kadar az iletken girerse o kadar iyi ses alınır. Eğer bir şey kullanılacaksa da (ör. dönüştürücü) kaliteli olması faydalıdır.
Kullanmakta olduğum amp şarjlı olduğu için kullanım esnasında kendisini dolduramıyor usb bağlantısından. şarjı bitince kullanıma devam edemiyorum çok saçma normalde usb den kendisini doldurabilmesi lazım. farklı bir ürün öneriniz olabilir mi acaba kullanıma uygun değil bu cihaz.

Geri