bas gitar amfi önerisi

Merhabalar 1 aylık bir araştırmadan sonra ibanez gsr200 almaya karar verdim henüz almadım ama kasıma kadar 2. el temiz bir tane almayı ddüşünüyorum

gitara hangi amfi gider hiç bir fikrim yok ama evde kayıt yapmalık bir tane istiyorum bütçe 400 500 arası

• Konu Sahibi Konu Sahibi
herkes line6 alamamı öneriyo amfiyi büyük ihtimal öyle alıcam ama gitar hala emin olamadım 1. mi alsam 2. el mi

Cort GB74 Bass güzel bas gitar... 2.El Swing, sire veya Squier basslara bakabilirsin. Amfi konusuna gelirsek alacağın minimum amfinin 20W olması gerekiyor 10W amfi ile güzel bir sound alamazsın hatta bas gitarın aktifse belki de sesi en kısıkta kullanmak zorunda kalırsın onun için sana tavsiyem 20W dan aşağıya almaman.

Bas gitarı sakın 2.el alma hocam kesin bir sorun çıkıyor özellikle aktif manyetik alıcaksan çok dikkatli ol.İbanez gsr alman en büyük hata olacaktır.Washburn bu konuda daha iyi.

Bas gitarı sakın 2.el alma hocam kesin bir sorun çıkıyor özellikle aktif manyetik alıcaksan çok dikkatli ol.İbanez gsr alman en büyük hata olacaktır.Washburn bu konuda daha iyi.

20 senedir bas gitar çalıyorum 20-30 kere bas gitar aldım ve sattım hepsi de 2.eldi ve sorunsuzdu. Biliyorsanız 2.el almak sıfır almaktan her zaman daha iyidir... Bilmiyorsanız yanınızda bilen birisi mutlaka olsun o zaman sorun çıkmaz. 2.el amfi alırken Tüplü ve Dijital amfilere çok dikkat etmek lazım çok hassas olurlar.

Bu genellemeye sebep olan bir örnek yazar mısın... neden kesin sorun çıkıyor? ... ibanez'in çok iyi bass'ları var, her markanın iyisi olur kötüsü olur, Washburn'ünde. Alıcıya yardımcı olacak veya fikir oluşturacak yorumlar yapmalıyız burada... kesin sorun çıkıyor demek çok yardımcı olmuyor.

Bu genellemeye sebep olan bir örnek yazar mısın... neden kesin sorun çıkıyor? ... ibanez'in çok iyi bass'ları var, her markanın iyisi olur kötüsü olur, Washburn'ünde. Alıcıya yardımcı olacak veya fikir oluşturacak yorumlar yapmalıyız burada... kesin sorun çıkıyor demek çok yardımcı olmuyor.
Arkadaşımız bu işlerde yeni olduğu için söyledim bu olayı.Aktif manyetiklerde genellikle pil yuvaları ve iç bağlantılar ileri zamanlarda sorun çıkartıyor.İbanez Btb serisi bas gitarım var şuanda ben de ibanez kullanıyorum

2. eli gitarı uzun zaman kullanmak istediğimden yazıyorum yaklaşık 5 yıl kadar kullanmak istiyorum para biriktirip thomann dan sterling sub 4 bas almayı düşünüyorum

Geri