Satılık ENGL Gigmaster 15 Kafa + Line 6 DT25 1x12 Kabin

Takasa
Açık
Fiyat
3200
Para Birimi
TL
Merhaba arkadaşlar,

Eskisi gibi bu işlere vakit ayıramadığım için elimdeki ekipmanı satıp güzel bir gitar ve bir efektli amfi ile hayatıma devam etme kararı aldım. :)

Kafa oldukça temiz, haftada taş çatlasın 2-3 saat çalabiliyorum zaten. Biraz da kafa-kabin olayı içimde kalmasın diye almıştım, hevesimi aldım. :) 15w - 5w ve 1w modlarında kullanabildiğiniz için evde de rahat kullanılabiliyor, ayrıca "speaker off" moduyla kabin olmadan da kayıt vs işler için kullanabilirsiniz. Made In Germany :)

Kabini de @Babbazulla dan almıştım, o da genel olarak çok temiz Line 6 logosunda çatlak var sadece. İçinde 12" Celestion G12H-90 yüklü.

İkisi için 3.200 TL istiyorum, kabin önce satılmadıkça kafayı ayrı satmayı düşünmüyorum.

Boss Katana 50 veya kafama yatabilecek 24 perde çift humbucker gitarlar ile takas edebilirim ancak üste para vereceğim takaslara sıcak bakmıyorum.

Kağıthane'de oturuyorum, isteyen gelip istediği kadar deneyebilir. Kafanın kutusu da mevcut ama şehir dışına gönderimle uğraşacak vaktim yok, gelin deneyin alın gidin :) İlk resimdeki Nova System ile beraber almak isterseniz tümünü 4500 TL' ye bırakabilirim.

Özel mesaj yoluyla irtibata geçebilirsiniz.

Sevgiler.