Satılık Mooer Preamp Live M999

Takasa
Kapalı
Fiyat
1600
Para Birimi
TL
Ürün üzerine defalarca konuştum. Sahnede ve kayıtta kusursuz ve her istediğimi veren bir pedal. Marka ile sponsorluğum olduğu için GE300 modeliyle setupımı güncelleyeceğim için boşa çıkıyor, bu sebeple satıyorum. Kutulu, faturalı, 0 ayarında. Neden güncelliyorsun diye merak eden arkadaşlar olursa, Ge300, bu alet ile 1e1 aynı preamp ve poweramp modellemelerine, yazılımına sahip, ton ve teknoloji açısından hiçbir fark bulunmamakta. Ancak Ge300 modeli bununla beraber çeşitli efekt pedallarına da sahip. Eğer maddi gücünüz yetiyorsa almışken Ge300 alın derim ama eğer efekt ile çok işiniz yok veya analog pedaldan vazgeçemiyorsanız bu fiyata bulabileceğiniz en kaliteli alettir. İnternette Kemper, Helix, Axe ile kıyaslamalarını izleyip kendiniz karar verebilirsiniz.

Bununla birlikte almaya niyetlenen arkadaşa bir güzellik yapıp, çalıştığım stüdyodaki 30 - 40 kafa amfi içinden istediği birkaç tanesini de tone capture özelliği ile klonlayıp yollayacağım.

Tatilde olduğum için detaylı fotoğraflarını koyamıyorum ancak şunları bırakayım şimdilik.