Line 6 Pod hd 500 Monkey yazılımı Yardım

Merhaba dostlar.

İkinci el Pod hd 500 aldım. Bilgisayarıma gerekli driverleri ve monkey yazılımını indirdim fakat please select line 6 device bölümünde sadece PODxt seçimi var ve bunu seçince de ekranda not connect yazısı alıyorum. Bunun çözümü ile ilgili yardım edebilecek bir arkadaş var mıdır?

Line6 monkey'i çalıştırmadan önce prosesörün çalışır vaziyette olduğuna ve USB kablosu ile bilgisayara bağlı olduğuna emin olun (kablo çalışan bir kablo olsun). Yazılım prosesörü görecek ve gerekli driverları kuracaktır.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Line6 monkey'i çalıştırmadan önce prosesörün çalışır vaziyette olduğuna ve USB kablosu ile bilgisayara bağlı olduğuna emin olun (kablo çalışan bir kablo olsun). Yazılım prosesörü görecek ve gerekli driverları kuracaktır.
Dediğiniz işlemleri yaptım hatta bilgisayardaki diğer usb portlarına da taktım fakat güncelleme olmadı. Bilgisayarda kayıt almayı denedim. Line 6 ses kartı olarak görünüyor.

Evet driver' i çalıştırdım fakat yine olmadı. Pod hd500 edit indirip kurdum. Onda sorunsuz çalışıyor. Gitarın içindeki presentlere müdahele edebiliyorum. Ama monkeyde not connect yazısı hala görünmekte.

Monkey yazilimi sadece driverlari ve yazılımların güncel sürümlerini yüklemek için bir kısayol yazılımı sadece. Ben de dün monkey üzerinden driver güncellemesi yapayım dedim ama olmadı, manuel kurdum. Monkey gerekli bir şey değil yani. HD edit prosesoru görüyor ve sorunsuz kullanıyorsanız başka birseye gerek yok.

Monkey yazilimi sadece driverlari ve yazılımların güncel sürümlerini yüklemek için bir kısayol yazılımı sadece. Ben de dün monkey üzerinden driver güncellemesi yapayım dedim ama olmadı, manuel kurdum. Monkey gerekli bir şey değil yani. HD edit prosesoru görüyor ve sorunsuz kullanıyorsanız başka birseye gerek yok.
O zaman hiç uğraşmaya gerek yok teşekkürler hocam.

Geri