Guitar Rig VST ses kalitesi problemi (Cubase)

Merhaba, Cubase içerisinde Guitar Rig VST'si kullanıyorum fakat ses kalitesi Guitar Rig'in kendi programında ki gibi tok ve dolgun bir şekilde çıkmıyor. Sample Rate ve Latency değerlerine vs. baktığım zaman iki programda da değerler aynı şekilde ayarlanmış durumda.

Guitar rig algoritma olarak çok eski bir VST diye biliyorum. Orange TH3, ReAxis veya Fortin'in Natas ya da Nameless Suite benzeri/dengi onlar da olmuyorsa Amplitube 4 veya Bias denemenizi öneririm. Bununla beraber, bu yazılımlardaki temel problem kabin simülasyonlarının tatmin etmeyişi oluyor. Bu nedenle IR Loader nedir araştırır sonrasında da tarzınıza uygun IR Packler araştırırsanız daha dengeli bir ton elde edebilirsiniz.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Guitar rig algoritma olarak çok eski bir VST diye biliyorum. Orange TH3, ReAxis veya Fortin'in Natas ya da Nameless Suite benzeri/dengi onlar da olmuyorsa Amplitube 4 veya Bias denemenizi öneririm. Bununla beraber, bu yazılımlardaki temel problem kabin simülasyonlarının tatmin etmeyişi oluyor. Bu nedenle IR Loader nedir araştırır sonrasında da tarzınıza uygun IR Packler araştırırsanız daha dengeli bir ton elde edebilirsiniz.

Detaylı cevabınız için çok teşekkür ederim. Dediğiniz şekilde denemeleri yapacağım.

Geri