FENDER STANDART STRATOCASTER

iyi akşamlar arkadaşlar öncellikle hss mexico standart stratocster aldım 2. el fakat distortion tonu alamıyorum cihazdan bende mi sorun var gitarda mı anfidemi anlayamadım yeni yeni başladım elektroya klasikten sonra bilgi verir misiniz tonlar echo bass anfi ayarları vb hakkında anlatan video linki varsa atarsanız da çok sevinirim iyi forumlar

Hocam öncelikle bu şekilde nasıl bir yanıt almayı bekliyorsunuz ? Amfiniz belli değil daha.
Ne şekilde denediniz de sonuç alamadınız ?
En basitinden H-S-S dediniz gitarın Humbucker manyetiğinde olduğundan emin olun ardından amfinizde gaini açın, aynı zamanda gitar üzerinden knobları da açmayı unutmayın. Treble mid vb diğer equalizerleri kendinize göre ayarların. Amfinizi belirtirseniz daha iyi yardım alabilirsiniz.
Link istemişsiniz, google ye girip amfinizin marka modeli manual yazarsanız linkler çıkacaktır.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam öncelikle bu şekilde nasıl bir yanıt almayı bekliyorsunuz ? Amfiniz belli değil daha.
Ne şekilde denediniz de sonuç alamadınız ?
En basitinden H-S-S dediniz gitarın Humbucker manyetiğinde olduğundan emin olun ardından amfinizde gaini açın, aynı zamanda gitar üzerinden knobları da açmayı unutmayın. Treble mid vb diğer equalizerleri kendinize göre ayarların. Amfinizi belirtirseniz daha iyi yardım alabilirsiniz.
Link istemişsiniz, google ye girip amfinizin marka modeli manual yazarsanız linkler çıkacaktır.
özel yapım bir amfi resmini atıcam fazla bilgim yok kusura bakma
amfi hediye

Geri