ALTERNATE HORIZON (ALTERNATIVE-INDIE ROCK)

Ellerinize sağlık, pek beğendim. Görüntüler de pek güzel. Vokaller ve gitar sololarına ayrıca şapka çıkarmak lazım.

Davullar kaydın kalitesini düşürmüş diye düşünüyorum. Bilemiyorum, umuyorum ki akustik davul kaydı değildir, çünkü çok yapay geldi. Daha iyi iş çıkarılsaymış çok daha iyi olurmuş. Tüm miksi etkilemiş çünkü davulun hissizliği. Total mix için konuşursak, genel hatlarıyla güzel bir duyum var ama.

Eklediğiniz tüm kayıtları dinleyeceğim, öyle diyeyim :) Yolunuz açık ola!

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim güzel yorumlar için. Evet davullar problem, ben bir davulcu olmayarak kendim yazdım waw dosyası olarak ekledik. Akustik değil. Davulcu bir arkadas bulamadık o sebeole. Zaten bir kadına yazılmış akustik gitarla kamera karsısında cekilmek üzere baslayıp, arkadaşlarımın destegi ile böyle klip haline geldi. Miks ve genel soundları istedigim gibi olmadı fakat beceremedik diyelim. Ben cok amatörce basladım biraz süslü bitti sadece :) etrafta bu işlerden anlayan birileri olsaydı eminim daha güzel sonuç cıkardı. Bir anı oldu öyle kaldı. Tekrar teşekkür ederim. :) kız ne mi oldu... Evlendi... Ahahaha

Geri