Boss katana 50 efekt

Herkese merhabalar, boss katana 50 satın aldım amfi çok güzel ama mantığını anlayamadım. Version 3 e güncelledim. Bilgisayar yazılımını kurdum. Mesela mod tuşunu çevirdikçe 50 efekt arasında geçiyor ama mesela yazılımda chrous seçip bir türlü aktif edemedim. Bana özet olarak temel şeyleri nasıl yapacağımı söyleyebilir misiniz? Kullanım kılavuzunu okudum ama pek bir şey anlamadım bunu bana anlatırsanız ona da tamamım :)

15695038656477267067112057637575.jpg

Herkese merhabalar, boss katana 50 satın aldım amfi çok güzel ama mantığını anlayamadım. Version 3 e güncelledim. Bilgisayar yazılımını kurdum. Mesela mod tuşunu çevirdikçe 50 efekt arasında geçiyor ama mesela yazılımda chrous seçip bir türlü aktif edemedim. Bana özet olarak temel şeyleri nasıl yapacağımı söyleyebilir misiniz? Kullanım kılavuzunu okudum ama pek bir şey anlamadım bunu bana anlatırsanız ona da tamamım :)

131513 eklentisini görüntüle
Usb ile bilgisayara bağlandığında hepsinin bilgisayar üzerinden daha kolay bir şekilde kontrol edilebiliyor olması lazım, oradan denediniz mi? Amfinin üzerinde ki knoblar ile uğraşmak gerçekten çok sıkıcı ve daha uğraştırıcı.

***Ekleme: Şöyle bir video buldum. Belki işinize yarayabilir.

Son düzenleme:
Bu saçma sorunu bende yaşamıştım :D çok komik çünkü çok basit. Knob 50ye gelene kadar booster 50den sonrası mod efektleri, aynı şey delay içinde geçerli ve evet; booster, delay ve chorus üçlüsünü aynı anda kullanman mümkün olmuyor.

Geri