İstanbul BAS GİTARCI LAZIM(HAZIR GRUP)

Ritm gitar-solist,solo gitar-klavye ve davuldan oluşan 3 kişilik bir grubuz.Tarz olarak Metal hariç!
Yerli-yabanc
ı rock müziğin tüm dalları ,indie ve country,60's lardan 90's lara yerli-yabancı pop müzik; kısacası emek harcanmış tüm yapıtları çalmayı seven kişileriz.
Çalıştığımız için işe hobi gözü ile bakmak zorundayız.Sahne ise ileride konuşulacak meseledir.Avrupa yakasındayız ve provaları Taksim'de yapacağız.Haftaiçi 18:00 den sonra veya haftasonu müsaitiz.
Katılacak arkadaştan beklentimiz;kişilik olarak olgun,parçalara çalışan,stüdyoya zamanında gelen,whatshapta iletişime açık ve grup içi müziğimiz ile alakalı konularda görüşürken whatshapı sessize almayan kişileri aramaktayız.Tabi gam bilgisi bas gitar için olmazsa olmaz.
Bir irtibat no bırakırsanız dönüş yapılır.Herkese başarılar.

Son düzenleme:
Mesajınızın sonunda gülücük attığınıza göre makara yapıyorsunuz diye algılıyorum ve ciddiye almıyorum

Merhabalar tarzdan bağımsız olduğumuzdan ortak akılla parçaları belirleyeceğiz.Bir gruba veya sanatçıya bağlı kalmayacağız

Mesajınızın sonunda gülücük attığınıza göre makara yapıyorsunuz diye algılıyorum ve ciddiye almıyorum
😊 aksine çok ciddiyim metal hariç 60 lar 90 lar yerli yabancı kısmı beni çok mutlu etti.90 dan sonra müzik çok saçma yerlere doğru gitmeye başladı zaten biliyosunuz.Bu kafalarda insanların bir araya geldiği bir band de bişeyler yapmak bana muazzam bir tatminkarlık verirdi ama ritim gitar-solist olduğum için sanatınıza şu noktada dahil olamayacağımdan samimiyet çerçevesinde bir mesaj yazmak istedim.Amacım katiyen makara geçmek değildi.Steve wonderların Stinglerin yerini Hadiselerin Aleyna Tilkilerin aldığı bir zaman diliminde Müziği ticari amaçlar gütmeden Müzik için yapan insanlar bulmak cidden çok zor günümüz müziğinin yarısı salal saçma pop yarısıda rap oldu bide iste sizin gibi insanlar var.O yüzden kimmiş neymiş kaç yaşındaymış tartmadan 21 yaşında bir genç olarak ciddi anlamda müzik yapan adamlarla bir oluşum içerisine girme arayışındayım.Saygılarımı Sunuyorum Sizlerin yaş ortalaması benden büyüktür diye tahmin ediyorum bunu göz ardı ederseniz eğer mesajımda ciddiyim solist açığınız olursa atlar gelirim : )