Ts9 U Ts808 E Dönüştürmek

Boss sd-1 pedalı TS9 a dönüştürülebiliyomuş diye duydum aslı varmıdır bilmiyorum. Ama TS7, TS9 a dönüşmüyomuş. ucuza bir sd-1 alıp biraz kullandıktan sonra, onun 2 katı pahalı olan ts9 a dönüştürsemmi diyorum. ne kadar etkili olur ki?

Boss Sd-1 ts9 un değerlerinin değiştirilmiş hali. Sd-1 içindeki parçaları değiştirerek ts9 elde edilebilir.

Ts7 ts9 ile aynı pedal tamamen. ts7 nin tek farkı kalitesiz parça kullanılmış olması. Özellikle 220n luk tantallar yerine standart 220n kullanılmış.

ati_tan demiş ki:
Boss Sd-1 ts9 un değerlerinin değiştirilmiş hali. Sd-1 içindeki parçaları değiştirerek ts9 elde edilebilir.

O kadar kandırıyorlar mı bizi ya...Atilla abi bu başlığı okudukça daha neler öğreneceğim hangi pedallara boşuna para verdiğimi okuyacağım merak ediyorum...

zetiman demiş ki:
ati_tan demiş ki:

O kadar kandırıyorlar mı bizi ya...Atilla abi bu başlığı okudukça daha neler öğreneceğim hangi pedallara boşuna para verdiğimi okuyacağım merak ediyorum...

O zaman bir örnek daha :)
JimDunlop Gcb95 ve Jimi Jendrix arasında sadece 1 adet kondansisatör farkı var. Onuda inşallah yakında resimli bir şekilde koyucam. 1000adet kondansisatör alsak iki pedal arasındaki fiyat farkının onda biri kadar masrafımız olur. İşin içine isim farkı giriyor tabi ;) "Jimi Hendrix"

Eğer bu bilgiler doğrultusunda ts9 u ts808 e çevirmek için çalışma yapmak isteyen arkadaşlar var ve yaptırıcak tanıdığı yada deneyimi olmayan varsa. Ben ts9 unuzu ts808 e ücretsiz çeviririm. Lütfen gereksiz yere 808 e onca parayı vermeyin. İzmir dışındaki arkadaşlarında sadece kargo masrafını karşılaması yeterli.

Geri