Batak (Heavy/Thrash) - Ankara

Eski Enterprise ve Geçit elemanlarından üçünün kurucusu olduğu Ankaralı grup vokale Nettlethrone'dan Tankut Aydınlıyım'ın gelmesiyle son halini aldı. Grup kurulduğundan bu yana varolan bas gitarist sıkıntısı nedeniyle bu boşluğu haricen Kasatura'dan Umutcan Baybars dolduruyor. Şu anki kadro:

Vokal - Tankut Aydınlıyım
Gitar - Ozan Hatipoğlu
Gitar - Uğur Sağlam
Davul - Can Sürmen

Önceki grup deneyimlerinden eski besteleriyle birlikte yeni besteler de repertuarda olacaktır. Repertuar tam olarak şekillendiğinde güncelleme yapacağız.

Saygılarımızla...

Başarılar diliyorum dostlarım her zamanki bildiğimiz kadro zaten neler yapabileceğinizi çok iyi biliyorum tankutlada daha güçlenmiş başarılar diliyorum göüşmek üzere 8)

Sağolun beyler yorumlarınız ve desteğiniz için. Kasatura Ep yide bekliyorum sabırsızlıkla :twisted:

nicegirl_fb demiş ki:
başarılar arkadaşlar..acaba dinleyebileceğimz demonz var mı?

Demoyu 2007 yazında Geçit ismiyle çıkardık fakat snra çeşitli anlaşmazlıklardan dolayı vokal dısında ki elemanlar gruptan ayrıldı ve Batak'ı kurduk. Kayıtlar su an grup icinde olmayan elemanlarla yapıldığı için yayınlamıyoruz en kısa surede yeni kayıtlara basliycaz bunların icinde yeni bestelerin yanısıra Geçit ile yaptığımız 2 bestede duzenlenmis olarak bulunacaktır.

İlgilendiğin için teşekkür ederiz :) ..

Şu anki repertuarımız

Metallica - Blackened
Metallica - And justice for all
Metallica - Disposable Heroes
Metallica - The four horsemen
Metallica - Sanitarium
Megadeth - Holy Wars
Megadeth - Hangar 18
Megadeth - Take no prisoners
Megadeth - A tout le Monde
Pantera - Cemetary Gates
Kreator - Enemy of God
Iced Earth - Pure Evil
Testament - 3 Days in Darkness
Testament - Over the wall
Iron Maiden - Blood Brothers

Besteler üstündede yoğun bir şekilde uğraşıyoruz arkadaşlar yakın zamanda inşallah demomuz için kayıda giricez.Yakında konserlerle görüşmek dileğiyle...

Geri