RG2550'me led taktım (yeni resim ilk mesajda)

ilginç bir fikir ama çok güzel durmuş ;) ama buna bir anahtar lazım değil mi? sürekli açık kalırsa 2 günde biter pil. Anahtar var mı? varsa nereye monte ettin acaba?

mfatih1 demiş ki:
ilginç bir fikir ama çok güzel durmuş ;) ama buna bir anahtar lazım değil mi? sürekli açık kalırsa 2 günde biter pil. Anahtar var mı? varsa nereye monte ettin acaba?

iki potansın arasında abi kırmızı olan anahtar.

rg 2550ye yapıldıysa xiphosa da yapılır hatta red chameleon renge uyumlu kırmızı ve yeşil ledlerle harika olur gözümün önüne geliyor ama gözüm yemiyor açıkçası :D

WASHBURN1972HAND demiş ki:
bunu nasıl yapıyosun yaw msnden eklermisin beni [email protected]
bu aralar pek msn kullanmıyorum o yüzen burdan yazıcam.

yapmasında bir zorluk yok ama gitarın kapaklı olması lazım.çünkü kablo led pil vs. gibi elemanlar kullandığın için birz yere ihtiyacın oluyo.gerisi çok amatör elektronik bilgisi birazda beceriye kalmış bişey.hiç zor değil.

yapmak istersen malzeme için dükkan ismi verebilirim.pm atarım.

oo lazer floresan filan oldu olcak projettörda takalım.yada helojen filan :D çanak anten isteyen olursa onuda hallederiz recevieride gitarın bi yerlerine sıkıştırı veririz :D

on_air demiş ki:
WASHBURN1972HAND demiş ki:
bunu nasıl yapıyosun yaw msnden eklermisin beni [email protected]
bu aralar pek msn kullanmıyorum o yüzen burdan yazıcam.

yapmasında bir zorluk yok ama gitarın kapaklı olması lazım.çünkü kablo led pil vs. gibi elemanlar kullandığın için birz yere ihtiyacın oluyo.gerisi çok amatör elektronik bilgisi birazda beceriye kalmış bişey.hiç zor değil.

yapmak istersen malzeme için dükkan ismi verebilirim.pm atarım.

kapaklıda bu ışığı anahtarlamı açıp kapatıyoruz başka bişeymi var

iki potansın arasındaki switc açıp kapamaya yarıyor
zaten üsstte arkadaşlar sormuştu aynısını.pil de kapağın içinde selektör anahtarı ile potansın arasına sıkıştırdım.

valla güzel olmuş alet , aslına bakarsan ben gitarın üzerine fosfor bantları çekmek istiyodum boydan boya gövdenin kenar hatlarına ama nerden bulacağımı bilemiyorum, artık bulamazsam bende böyle yaparım :D elügne sağlık ossın :D

kanyon demiş ki:
valla güzel olmuş alet , aslına bakarsan ben gitarın üzerine fosfor bantları çekmek istiyodum boydan boya gövdenin kenar hatlarına ama nerden bulacağımı bilemiyorum, artık bulamazsam bende böyle yaparım :D elügne sağlık ossın :D

öncelikle teşekkür ederim.aradığın bantları istanbulda tünelde reklamcıların olduğu bir sokak var ordan mutlaka bulursun.ama önce izmirdeki reklamcılara bak.

gitar denilen şey estetik bi alet zaten bu tarz şeyler dahada şık bir hava katıyor ama zevk meselesi... antipatik yorumlar bence biraz geyik yapmayı sevmemizden ileri gelen bi durum... ilanın tamamını okuyunca hem epey eğlendim hemde ilginç fikirler geldi esasında aklıma bi gün yapacak olursam bende bi başlık açıp anlatırım nasıl yaptığımı...

herkeze ii eğlenceler...

Geri