amfi mi ses kartı mı irig mi?

Selam. 1 ay önce elektro gitara başladım ve 1 aydır amfisiz çalışıyorum. amfi almayı düşünüyordum ama irig yada ses kartıyla daha çok efekt ve daha farklı tonlar elde ediliyormuş. Macbook prom var irig 2 mi almalıyım yoksa behringer um2 yada marshall ms2 mi? Ses açma konusunda pek sıkıntım yok apartman dairesi ama dubleks ve altımız boş olduğundan sesi kökleyebiliyorum. Bütçem 300TL ama 400e zorlayabilirim. Gitarım squier bullet strat hss

Marshall MS-2'den uzak durun bence, sizi tatmin etmez. O sağa sola, pikniğe falan giderken kullanacağınız keyfe keder bir amficik. :)
Çıkan ses bu yani MS2'den:

BlackStar, Roland Micro Cube gibi yine taşınabilir ama sesi daha tatmin edici amfileri tercih etseniz daha çok işinizi görür.

iRig (muhtemelen orjinal olmayabilir ama) 25 TL'ye bile var: Gitar İrig İphone İpod İpad Bağlantı Amplitube - n11.com
Yanında yine iRig alabilirsiniz eğer bu 25 TL'lik olan da uyumluysa.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
konuyu açtığımdan beri araştırıyorum dijital ampli almaya karar verdim aklımda 3 model var.
Blackstar id:core
roland cube
line 6 spider iv
blackstara usbden ses falan atılıyormuş o yönden artısı var ama adaptörü çok çabuk bozuluyormuş öyle kötü bir yanı var
diğerleri hakkında çok bilgi sahibi değilim ama çok önerilmiş olduğu için listeme ekledim siz hangisini önerirsiniz

Geri