İstanbul Rock - Metal müzik amatör grup üyeleri aranıyor

Merhaba arkadaşlar istanbul bahçeşehir de oturuyorum.Yaklasik 15 yıldır elektro gitar ve bas gitar calmaktayim.Is nedeni ile sürekli ara vermek zorunda kaldım sadece dinleme veya backing track takılmaktayim.daha once gruplarda çaldım ancak artık biraz paslanma oldu.Benim gibi muzikten uzak kalmak istemeyen arkadaslar yasi büyük (yaşım 32) grup kurmak istiyorum.Bas gitar yada elektro gitar calabilirim fark etmez.Amator olarak başlayıp belkide pasımızı attiktan sonra sahne bile alınabilinir diye düşünüyorum.Bu şekilde düşünen arkadaslarin mesajini beklerim.

Selam heavy metal ve türevleri dinler ve çalışırım. Amatör olarak elektro gitar çalıyorum. Hiç grubum olmadı. Anadolu yakasında çalışıyorum. Yaşım 34. Birlikte çalışabiliriz elimden geleni yaparım. Şimdilik Cover parçaları çalışabiliriz. Ya da başka bir yol çizebiliriz.

Son düzenleme:
Selam heavy metal ve türevleri dinler ve çalışırım. Amatör olarak elektro gitar çalıyorum. Hiç grubum olmadı. Anadolu yakasında çalışıyorum. Yaşım 34. Birlikte çalışabiliriz elimden geleni yaparım. Şimdilik Cover parçaları çalışabiliriz. Ya da başka bir yol çizebiliriz.
Selamlar memnun oldum.Aynı şekilde hocam tamamdir.Ilk once 3 5 şarkı cover ile baslayabiliriz guzel bir etkinlik olur.elektro gitar calan bir vokal bulabilirsek ben bas gitar a da gecerim.o zaman ilana başvuruları bekleyelim.

Selam yaş 25 İstanbul'a geleceğim birkaç haftaya oradayken müzikle uğraşmak istiyorum. İlgili linkleri aşağıya bırakıyorum.

Brutal vokal yapabiliyorum Anadolu Rock parçalar üzerinde yoğunum bu parçaları metal tonda okuyabiliyorum.

Selamlar, senelerdir ben de iş vb sebeplerden tam anlamiyla müzikle ugrasamadim. Simdi de is yerimde bos zamanlarimda takiliyorum. Cover icin ben de eşlik edebilirim. Elektro çalmaya çalışıyorum... Yaş 41 oldu...