Erzurum Erzurum Hard rock heavy metal oluşum

Merhaba, rock (anadolu rock hatta türkçe rock hariç), hard rock ve/veya heavy metal türlerinde başlangıç seviyesini aşmış müzisyen arkadaşlar (vokal, bass, klavye, gitar) arıyorum.Bu arada ben gitar çalıyorum, Erzurum il merkezinde uyumlu ekip oluşturulması ile birlikte hazır edilecek cover şarkılar ve besteler ile kayıt, sahne vs... düşünülebilir. İrt: 0507 948 70 84

Umarım başarılı olursunuz, İzmir'de bile Türkçe çalmadan rağbet görmek zor. Provalarında full Pentagram, Avenged Sevenfold, Metallica çaldığını bildiğim sırf sahne almış olmak için Domates Biber Patlıcan, Haydi Gel İçelim'den başka bir şey çalamayan çaresiz gruplar tanıyorum.

Merhaba, rock (anadolu rock hatta türkçe rock hariç), hard rock ve/veya heavy metal türlerinde başlangıç seviyesini aşmış müzisyen arkadaşlar (vokal, bass, klavye, gitar) arıyorum.Bu arada ben gitar çalıyorum, Erzurum il merkezinde uyumlu ekip oluşturulması ile birlikte hazır edilecek cover şarkılar ve besteler ile kayıt, sahne vs... düşünülebilir. İrt: 0507 948 70 84
başarılar dilerim umarım sağlam bir ekip kurulur...