Satılık Power Supply / Pedal Board / Chorus / Shaker Vibrato / Tuner / Volume Pedalı

Takasa
Açık
Fiyat
1
Para Birimi
TL
Aşağıda liste halinde belirtilmiş ekipmanlar satılıktır.
Genel olarak durumları sıfır gibi olmakla birlikte hepsinin orjinal kutuları, tüm aksesuar, kutu içeriği tam olarak verilecektir.
Takas konusunda ise; Tc electronic Sentry (noise gate), Tc electronic polytune 3, İbanez Ts9dx / Ts808, Digitech Nautila Flanger dışında bir şeyler düşünmüyorum. Takas yapılacak ekipmanlar için + - konuşulur.

1) Fame DCT-200 Multi Power Supply:
8 adet 9V ve 2 adet 12V olacak şekilde toplamda 10 adet pedala kadar güç sağlayabiliyor. Genel özellikleri aşağıda. Tüm içeriği + orjinal kutusuyla verilecektir.

The main features of the Fame DCT-200 Multi-Power Supply include:

• 9V & 12V power supply for up to 10 pedals
  • Eight 9V outputs with two 12V outputs
  • DIP switch enables changing voltage of 9V outputs to between 4V& 14.5V
  • DIP switch also changes maximum current to between 50 & 250mA
  • Dimensions are 171mm width x 111mm depth x 68mm height
  • On/Off switch with LED power indicators
fame-dct-200-multi-power-supply-_1_GIT0019066-000.jpgfame-dct-200-multi-power-supply_4_GIT0019066-000.jpg

2) Behringer FVC100 Volume pedalı:
Pedalı aldıktan sonra neredeyse hiç kullanmadım. Pil ile denedim ve Volume pedalnın board'um için gereksiz olduğunu anlayınca kutusuna koyarak kaldırdım.
Genel bilgi için link ekliyorum. Daha detaylı bilgileri aratarak ulaşabilirsiniz.

41jjTFGVTwL._SR600,315_PIWhiteStrip,BottomLeft,0,35_PIAmznPrime,BottomLeft,0,-5_PIStarRatingTH...jpg

3) Tc Electronic Shaker Mini Vibrato;
Pedalın tüm kutu içeriği ve orjinal kutusu verilecektir. Satma sebebime gelince ise Board'da yer kalmadığı için / başka pedallara yer açmak istediğim için satıyorum. Oldukça eğlenceli ve tone print özelliği ile gayet güzel bir pedal. Pedaldaki tek kozmetik problem eski pedal board'a sabitlemek için kullandığım yapışkan bandın çıkartıldıktan sonra altta bıraktığı iz. Güzelce silinerek tamamen iz giderilebilir muhtemelen.

Shaker Mini özellikleri
  • Toneprint editörü ile kendi efektlerinizi yaratabilme
  • Son derece küçük tasarım
  • Favori artistinizin tonlarını Toneprint özelliği sayesinde yükleyip kullanın
  • Kendi tonunuzu koruyun, TC Electronic kuru sinyalinizi asla işlemez, olduğu gibi dışarı verir. Böylelikle 0 gecikme ve tonal şeffaflık sağlar.
  • True Bypass
Youtube Linki: 8520749_800.jpg

4) Mooer Baby Tuner;
Pedal aynı şekilde kutusu ve tüm kutu içeriği ile teslim edilecektir.
Pedaldaki tek kozmetik problem eski pedal board'a sabitlemek için kullandığım yapışkan bandın çıkartıldıktan sonra altta bıraktığı iz. Güzelce silinerek tamamen iz giderilebilir muhtemelen.
Mooer Baby Tuner Pedal
  • Elektro Gitar, Elektro Akustik Gitar, 7 Telli Gitar ve 5 Telli Bas Gitar Akort edebilirsiniz.
  • 108 adet yüksek parlıklıkta LED ile her türlü ışık ortamında rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • True Bypass
  • DC 9V
8114728_800.jpg

5) Tc Electronic AfterGlow Chorus pedalı:
Yine aynı şekilde orjinal kutusu ve tüm kutu içeriği ile birlikte verilecektir. Hiç bir kozmetik ve işlevsel problemi bulunmamaktadır. Mağazadan alacağınız pedal ile aynıdır.

Vintage-Style Chorus Pedal with All-Analog Bucket-Brigade Circuit
  • Vintage-style chorus pedal
  • Legendary, all-analog bucket-brigade (BBD) circuit
  • Lush three-dimensional modulation tones
  • True Bypass for ultimate signal integrity

• “Built-like-a-tank” metal chassis
  • Runs on 9 V battery or the TC Electronic Powerplug 9 (not included)
  • 3-Year Warranty Program*
  • Designed and engineered in Denmark
thmb_900x900_tcelectronic.tcelectronicAfterglowChorus35998.jpg

Youtube linki:
6) Pedal Board:
3 4 ay önce Aliexpress'den almıştım. Aşağıya aldığım boardın kendi linkini ekliyorum. Detayları, içerik ve özelliklerine linkten ulaşabilirsiniz. Kargo, vergi vs dahil 45 dolar kadar bir miktar ödemiştim.
Pedal board gayet sağlam ve kullanışlıdır. Yaklaşık olarak 8 pedalı alabiliyor (Volume , wah gibi pedallar kullandığında tabi ki alan daralıyor).
Yine tüm içeriği, board'un sofr case'i, bağlantıları, pedal yapıştıran zımbırtı, kabloları birbirine bağlamak için kullanılan yine cırt cırtlı bağlantılar vs hepsi gönderilecek. Sıfır üründen tek farklı ve eksiği ise pedalların altına yapıştırılan cırt cırtlı kısmın yaklaşık 30 cm lık kısmı kullanılmıştır. Geriye halen 70cm kadar bulunuyor ve bu da en az 10 tane pedalı bağlamanızı sağlar.

a.jpgs.jpgfd.jpg

Pedal Board Linki: US $22.35 32% OFF|Black Aluminum Pedalboard Diy Guitar Bass Pedal Board With Magic Tape Cable Cord Straps For Sale New 200 D-in Guitar Parts & Accessories from Sports & Entertainment on AliExpress - 11.11_Double 11_Singles' Day

Fiyatlar: Fiyatlara gelince ise ürünlerin tamamı sıfır denebilir, orijinal kutuları ve tüm içerikleri ile birlikte verilecektir. Türkiye de bulabildiğim en düşük 2. el fiyatlarını koymaya çalıştım. Bundan dolayı lütfen pazarlık teklif etmeyiniz. Aynı şekilde yukarıda belirttiğim pedallar haricinde takas teklif etmeyiniz.
Hepsini almak isteyen olursa yine fiyat konusunda bir indirime gidebilirim.
- Fame DCT-200 Multi Power Supply: 350TL
- Behringer FVC100 Volume pedalı: Satılmıştir.
- Tc Electronic Shaker Mini Vibrato; 350TL
- Mooer Baby Tuner; Satılmıştir.
- Tc Electronic AfterGlow Chorus pedalı: 250TL
- Pedal Board: Satılmıştir.

Dip Not: Fotoğraflar ürünlerin kendi fotoğrafları olmamakla birlikte buraya ya da ilgilenen arkadaşlara iletilecektir.
10 yıldan uzun süredir forumdan alışveriş yapmaktayım güven problemi yaşanacağını sanmıyorum fakat yine de gerekli referanslar gösterebilirim.
İlan ile ilgili bir sorunuz olması durumunda gerek buradan gerekse özel mesaj yoluyla rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.
Tüm ürünler sorunsuzca Türkiye'nin her yerine itinayla kargolanır.

İyi forumlar,

Can

Son düzenleme:
Selam, çok alakasız ancak; power supplyden pedalları beslemek için kullandığınız kabloları nereden temin ettiniz acaba? Bir çok. Üzik markete ve elektronicileri gezmeme rağmen bulamadım.

Merhaba,
Power supply için gerekli olan (farkli uzunluklarda ve renklerde) tüm kablolar Dct-200'ün kendi kutu içeriğinde mevcut. Yani extradan herhangi kablo vs ihtiyacı hissetmedim.