AMBAR Guitars ilan çıkımı

Değerli Yönetim,

AMBAR Guitars konu başlığımız ne yazık ki forumdan kalkmış. Bir kaç kez mesaj ve discord kanalı ile size sormuştuk, acaba ilanlarımızı nereye çıkabiliriz diye ancak yanıt alamadık.

Yardımınızı rica ederiz.

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Internet siteniz guncel degil sanirim, merak ettigim icin sormustum.

İnternet sitemizden satış yapmadığımız için değişiklik yapmıyoruz. Satış kanalı olarak sahibinden com sitesini kullanıyoruz Balıkesir AMBAR Guitars İkinci El ve Sıfır Alışveriş ilanları sahibinden.com’da! . Sitemizde yazan iletişim kanallarımız güncel ve aktif.

Amerika ve Avrupa'dan sipariş'de getirtmeye devam ediyoruz. Ne zaman isterseniz adresinize kadar KDV dahil ürün teslimatı fiyat teklifi alabilirsiniz.

Oldum olası şu fiyat bilgisini özel mesajla yollayanları anlamadım. Herkese farklı muamele mi oluyor acaba?
Nacizane görüşüm, hiç bu konulara girmesek daha iyi, zaten önceki yıllarda hatırladğım kadarı ile bunlar yeterince konuşuldu, alet edevata ulaşmanın oldukça zor olduğu bir ülkedeyiz, faydalanabileceğimiz bir hizmet varsa ve fiyatta işimize geliyorsa bence yeterlidir. Zaten mağazalardada herkese birebir aynı fiyatın verildiğini zannetmiyorum, peşini var, vadelisi var.

Nacizane görüşüm, hiç bu konulara girmesek daha iyi, zaten önceki yıllarda hatırladğım kadarı ile bunlar yeterince konuşuldu, alet edevata ulaşmanın oldukça zor olduğu bir ülkedeyiz, faydalanabileceğimiz bir hizmet varsa ve fiyatta işimize geliyorsa bence yeterlidir. Zaten mağazalardada herkese birebir aynı fiyatın verildiğini zannetmiyorum, peşini var, vadelisi var.
Merak ettiğimden sordum. Peşin veya taksit de olsa fiyatlar yine bellidir. Neyse, alan satan memnunsa bir şey diyemeyiz sonuçta. Sadece dışarıdan bakınca iyi şeyler düşünülmüyor.

Oldum olası şu fiyat bilgisini özel mesajla yollayanları anlamadım. Herkese farklı muamele mi oluyor acaba?

Merhaba,

İşin esası farklı bir fiyat bildiriminde bulunmuyoruz ama işin içine vade girince ister istemez değişiklik olabiliyor. Kredi kartı komisyonları ayarlaması elimizde olan birşey değil. PM olarak yollamamızın sebebi eğer detay gerektirecek bir konu olursa başlığı bu konu ile doldurmamak adına, başka bir amaç yok gerçekten de.

Merhaba,

İşin esası farklı bir fiyat bildiriminde bulunmuyoruz ama işin içine vade girince ister istemez değişiklik olabiliyor. Kredi kartı komisyonları ayarlaması elimizde olan birşey değil. PM olarak yollamamızın sebebi eğer detay gerektirecek bir konu olursa başlığı bu konu ile doldurmamak adına, başka bir amaç yok gerçekten de.
Bilgi için teşekkürler.

Geri