Elektro Gitar Parçaları

Elixir tel alacak olan buradan alabilir. 3'lü paketler stoklara girmeye başlamış sanırım. Diğer yerlerde 180-190 lirayken, burada 10-46 seti 160 lira. 10 lira yeni üye hediye çekiyle 150 liraya geldi. 50 liraya elixir optiweb çok iyi oldu ama daha 3 hafta önce iki gitara 180 lira bayılıp yenilemiştim. Neyse geç olsun güç olmasın. :)

Şimdi bir arkadaşa önerecektim ama stokta yok gözüküyor. Fiyatı da 208 lira, yani diğer yerlerden de pahalı olarak gözüküyor.

Şimdi bir arkadaşa önerecektim ama stokta yok gözüküyor. Fiyatı da 208 lira, yani diğer yerlerden de pahalı olarak gözüküyor.

Şimdi baktım sonrada mail attım bana da lazım tel bilgilendirme için sağol kardeşim :) sitede stok güncellenmesi yapılıyormuş her gün ona denk geldik sanırım. Ben sipariş geçtim ellerinde bir set kalmış :(

Çoğu ürün diğer sitelerdeki fiyatlarda veya bariz daha pahalı. Benim bu siteden alabileceğim pek az şey var doğrusu.

Üyelere indirim oranı tanımlanıyor ayrıca ilk üye olunca 10 TL indirim ayrıca sepette havale ve kredi kartı tek çekime %5 indirim uygulanıyor. Bir kaç kez alışveriş yaptim. Ibanezim için spesifik bir parça arıyordum. Telefon açtım telefona çıkan site yetkilisi bayan Whatsup tan resim istedi. Bridge resmi mi yolladim. Ibanezin modele ve yillarina gore parcalar degisiyormus. Bir kac soru ve cevaptan sonra doğru alışverişi gerçekleştirdim. Bazı isim vermek istemiyorum firmaların elemanları ilgilenmiyor bile. Çok ilgililer

Üyelere indirim oranı tanımlanıyor ayrıca ilk üye olunca 10 TL indirim ayrıca sepette havale ve kredi kartı tek çekime %5 indirim uygulanıyor. Bir kaç kez alışveriş yaptim. Ibanezim için spesifik bir parça arıyordum. Telefon açtım telefona çıkan site yetkilisi bayan Whatsup tan resim istedi. Bridge resmi mi yolladim. Ibanezin modele ve yillarina gore parcalar degisiyormus. Bir kac soru ve cevaptan sonra doğru alışverişi gerçekleştirdim. Bazı isim vermek istemiyorum firmaların elemanları ilgilenmiyor bile. Çok ilgililer

Ne mutlu sana ama ben mesela yarın bir Ibanez parçasını o siteden 110 küsür TL yerine başka yerden 70 küsür TL'ye alacağım yarın. Olur da bana lazım olan bir parçayı başka yerde bulamazsam bu site son tercih olarak işime yarayabilir ama onun dışında rakiplerinizden sıyrılmak için sadece ilgi yeterli değil. Ayrıca yapabileceğiniz en güzel şey hazır yurtdışı alışverişe vergi yükü binmişken Çin'den gitar parça ve aksesuarları toptan getirip bunları makul ve düşük bir kar marjıyla satmak ve piyasayı domine etmek olur. Yani bir gitar potansını max 1 dolara alıp 30 TL'ye satmak gibi değil.

Ne mutlu sana ama ben mesela yarın bir Ibanez parçasını o siteden 110 küsür TL yerine başka yerden 70 küsür TL'ye alacağım yarın. Olur da bana lazım olan bir parçayı başka yerde bulamazsam bu site son tercih olarak işime yarayabilir ama onun dışında rakiplerinizden sıyrılmak için sadece ilgi yeterli değil. Ayrıca yapabileceğiniz en güzel şey hazır yurtdışı alışverişe vergi yükü binmişken Çin'den gitar parça ve aksesuarları toptan getirip bunları makul ve düşük bir kar marjıyla satmak ve piyasayı domine etmek olur. Yani bir gitar potansını max 1 dolara alıp 30 TL'ye satmak gibi değil.

Merhaba
Alacağınız saddle ibanez stil mi ? Ibanez orijinal saddle mı?
Teşekkürler

Ibanez ve fender gitarların parçaları yıllara ve modellere gore farklılık gösterir. 98 yilinda uretilen RG370DX ile 2011 yılında üretilen RG nin bile köprü parçaları bir olmuyorken çin yada kore malı saddle hiç uyum göstermez.
Elinizden geliyordur tornaciya gidersiniz ya da bir Luthier' e gidersiniz monte eder elbet.
Ancak, bulunduğunuz yerde imkaniniz yoksa orginal ürün almayı tercih edersiniz.

Elimizden geldiğince üyelerimize uygun indirim oranları belirliyoruz.

Beyoğlu Tüneldeki dükkânmızda parçaları tek olarak ta satıyoruz.

1 dolara alınan bir urun elbette 30 TL ye satılmaz bir kere etik degil. Ticaret ahlakına uymaz.
Ayrıca, fender, ibanez, gibson, gotoh, Dimarzio, Seymour Duncan gibi markaların distribütörleri satış fiyatlarımızı belirliyor uluslararasi anlaşması gereği...

Yine de, çin ve kore mali ürünlerde bulunduruyoruz, henüz yeni bir siteyiz 😊
Inşallah uzun ömürlü oluruz.

İbanez edge zero saddle tutma vidası almıştım geçen aylarda sizden. Aslında oluyormuş, 3 sene önce edge zero yerine klasik edge köprü alırdım ama stoklarınızda şu an siyah Lo pro edge görüyorum. Ne bileyim, düşünmedim de değil ama yüksek profil daha çok hoşuma gidiyor

Dosyalar

• ibanez-tremolo-edge-cosmo-black-2ed1r31k-2ed1r31k_1.jpg
    ibanez-tremolo-edge-cosmo-black-2ed1r31k-2ed1r31k_1.jpg
    127.1 KB · Gösterim: 331
İbanez edge zero saddle tutma vidası almıştım geçen aylarda sizden. Aslında oluyormuş, 3 sene önce edge zero yerine klasik edge köprü alırdım ama stoklarınızda şu an siyah Lo pro edge görüyorum. Ne bileyim, düşünmedim de değil ama yüksek profil daha çok hoşuma gidiyor

Olmasına çok sevindim🤗 bazen olmuyor hatta müşterilerimizden köprülerini ölçmesini istiyoruz. O esnada biz de dükkanda ibanez saddle ları elektronik kumpasla tek tek ölçüyoruz ki dogru iş yapabilelim.
Bizden alsin yada almasın önemli olan Müşteri nin sorunu çözülsün kendi gitarının köprü ölçüsünü bilirse doğru Alış veriş yapma imkanı doğar.
Ibanez parçalarından sürekli getiriyoruz, stoklarımız her daim güncel.

Son düzenleme:

abi hazır elixir linki atılmışken sorim, bu elixir telleri alsam kenara koysam 1 sene sonra kullanacak olsam bu teller bayatlarmı?

abi hazır elixir linki atılmışken sorim, bu elixir telleri alsam kenara koysam 1 sene sonra kullanacak olsam bu teller bayatlarmı?

Ben sana cevap vereyim. Akustik gitar için bir set Elixir tel unutmuşum evde. İki-üç yıl veya daha uzun süre kalmıştır muhtemelen. Paketi açtığımda tellerin uc kısımlarındaki yerler yer yer kararmıştı ama üst-alt eşik arasında kalan kesimleri hala yepyeniydi. O telleri taktım gitarıma ve ilk günkü gibi parlak. Bu bende 'acaba o kaplama malzemesini tellerin uç kısımlarında kullanmıyorlar mı' diye düşündürdü ama neyse ki teller beklemesine rağmen tamamen sorunsuz.

Geri