Elektro Gitar Parçaları

Olmasına çok sevindim🤗 bazen olmuyor hatta müşterilerimizden köprülerini ölçmesini istiyoruz. O esnada biz de dükkanda ibanez saddle ları elektronik kumpasla tek tek ölçüyoruz ki dogru iş yapabilelim.
Bizden alsin yada almasın önemli olan Müşteri nin sorunu çözülsün kendi gitarının köprü ölçüsünü bilirse doğru Alış veriş yapma imkanı doğar.
Ibanez parçalarından sürekli getiriyoruz, stoklarımız her daim güncel.
Sizde zero point sistemlerin arka çerçeve sistemi bulunabiliyor mu acaba

Dosyalar

• images (32).jpeg
    images (32).jpeg
    51.7 KB · Gösterim: 325
Bende birkaç kez alışveriş yaptım, 2 fender gitarımın çoğu parçasını bulamıyorum, sayelerinde hepsini yeniledim, çok ilgililer, telle arayıp, foto isteyip, yılını öğrenip, ona göre çözüm sunuyorlar, fiyatta gayet iyi, piyasaya görede uygun geldi, çoğu site ellerinde olmayan ürünü, stokta varmış gibi gösterirken, bu sitede stok güncel oluyor, teşekkür ediyorum kendilerine.

Bende birkaç kez alışveriş yaptım, 2 fender gitarımın çoğu parçasını bulamıyorum, sayelerinde hepsini yeniledim, çok ilgililer, telle arayıp, foto isteyip, yılını öğrenip, ona göre çözüm sunuyorlar, fiyatta gayet iyi, piyasaya görede uygun geldi, çoğu site ellerinde olmayan ürünü, stokta varmış gibi gösterirken, bu sitede stok güncel oluyor, teşekkür ediyorum kendilerine.

Biz teşekkür ederiz. Güzel yorumunuz için

Sanırım bahsettiğim, yay tutucu, ayar vidası ve zero point çubuğu yaylarını tutan arka çerçeve montajı köprüden ayrıca verilmiyor. İlginiz için teşekkürler

Sizin istediğiniz backplate gorseldeki gibiyse ayrı olabilir araştıracağım. Kusura bakmayin yoğunluktan foruma her zaman bakamıyorum

Dosyalar

• 20191118_173734.jpg
    20191118_173734.jpg
    317 KB · Gösterim: 331
Fender Squirer icin bir parça üretmiyor. Bana gitarınızın resmini yollarsanız marka yöneticisi ile gitar üzerinden bir çalışma yapabiliriz.
0539 208 07 78 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz.

Iyi gunler dilerim

Detay vermedim haklısınız push pull potans kastettim.

Bu da bitmiş.

evet :( 500K uzun zamandır yok 2 ay önce sipariş verdim hala gelmedi, dimarzo, gibson, fender çok uzun zamandır bekliyorum inşallah gelecek :)

Geri