Strymon Iridium Amp & IR Loader

Üç gün önce amerikadan sipariş ettim. Büyük bir heyecan ile gelmesini bekliyorum. Beklerkende bol bol videolarını izliyorum :D
Corona virüsü ve Trump sağolsun avrupa-amerika uçuşları iptal ediliği için aldığım pedal Amerikada kaldı 😭 Gelecek olan arkadaşım aktarmalı olarak döneceği için gelmekten vazgeçti maalesef. Gözler yaşlı bir sigara yaktım şuan.

Videolardan incelediğim kadarıyla şu ana dek kulağımın tuttuğu en iyi amp/cab simulator pedalı. Evde kayıt yapan bir gitarist olarak ev için ortamım uygun olmadığından amfi+mikrofonlama'dan tam verimli bir sonuç alamayacağım için, sadece Clean'de kullanmalık doğal amfi&cab hissiyatı yakalayabileceğim bir simulatör pedalı, referans hoparlörü ve ses kartıyla maximum kalite kayıt yapmada kullanmak istiyorum. Drive+Distortion+Fuzz için OCD ve Big Muff ile birlikte kullanacağım ve yanında farklı efekt pedallarım da mevcut. Daha önce Sansamp GT2 kullandım Clean'de tatmin olmadığım için sattım. Ama bu pedal gerçekten çok hoşuma gitti Clean tonları çok doğal ve tatmin edici geldi kulağıma, fiyatı biraz uçuk ama aynı fiyata bir iyi bir amfi almak benim gibi bir gitarist için ev ortamında daha verimsiz ve kullanışsız olacak. Sizce de bu mantıklı bir seçim mi? farklı önerilere de açığım

Iridium'un, mikrofon açısını değiştirebilme özelliği ve power amp eklenmiş hâlini yaptılar: DSM & Humboldt Simplifier. Bizim sitelerde satışını göremedim henüz ve an îtibârıyla stok sorunu olsa da fiyatı 330 Dolar. İncelemelere baktım ve Iridium'dan daha iyi bir tercih olabileceğini düşündüm. Böyle bir arayışta olanların bir bakmasını öneririm.

Iridium'un, mikrofon açısını değiştirebilme özelliği ve power amp eklenmiş hâlini yaptılar: DSM & Humboldt Simplifier. Bizim sitelerde satışını göremedim henüz ve an îtibârıyla stok sorunu olsa da fiyatı 330 Dolar. İncelemelere baktım ve Iridium'dan daha iyi bir tercih olabileceğini düşündüm. Böyle bir arayışta olanların bir bakmasını öneririm.

5-6 aydir demo versiyonlari mevcuttu ve artik satista.Strymon dusunenler Simplifier'a da baksin karar vermeden once.

ben de bu aralar pedalboardumda taşıyabileceğim bir amfi arayışındayım ve iridium hakkında iyi yorumlar duydum ve okudum ama geçenlerde bir video izledim ve karşılaştırma yapıldığı diğer 2 alet içerisinde mid konusunda en yetersiz olan alet iridium idi.sıfırı çok pahalı olmakla birlikte belki 2. elini alıp bir süre deneyebilirim ama üstteki dsm marka alet ilk bakışta çok cazip görünüyor.özellikle de fiyatıyla.

halihazırda iridium kullananlar kimler ve alternatif önerileri olan var mı?

Geri