Gitarıma manyetik modifikasyonu yapılabilir mi? nasılsın

Öncelikle herkese selamlar. Elimde epiphone les paul black beauty custom bulunmakta fakat bridge manyetiğine daha üst sekment bir manyetik takmayı düşünüyorum fakat diğer les paullara ziyade manyetik dizilimi h-h-h o yüzden biraz teredütte kaldım. lehim vs yapmayı bilmiyorum ayrıca bu konuya pek hakim değilim ama lehimsiz potanslardan alıp gitarımı modifiye etmem mümkün olur mu? kısaca h-h-h olan gitarımın manyetiğini değiştirmem çok zor olur mu? Şimdiden herkese teşekkür ederim iyi günler dilerim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
... konuya hakim değilim ... cümlesini kuracak seviyedeysen bence manyetik değiştirme filan sonraki iş... önce konuya hakim ol derim ki ileride yapacağın değişiklikler de bilinçli olsun, paran çarçur olmasın.
konuya hakim değilimden kastım daha lise öğrencisiyim ve işin doğrusu lehim vs o işleri öğrenecek vaktim şu anda yok fakat öğrenmeyi çok isterim. Sadece gitarımda manyetik değişiminin mümkün olup olmadığını merak etmiştim 😀

Her gitarda manyetik değişimi mümkün. Lehimsiz olsun dersen bu konuda EMG manyetikleri var ama sadece köprü manyetiğinin lehimsiz diğerlerinin lehimli olmasının bir manası yok, çünkü yine lehim işin içine girecek.

Kısacası gitarında manyetik değişimi mümkün, önemli olan hangi manyetik olacağı.

Her gitarda manyetik değişimi mümkün. Lehimsiz olsun dersen bu konuda EMG manyetikleri var ama sadece köprü manyetiğinin lehimsiz diğerlerinin lehimli olmasının bir manası yok, çünkü yine lehim işin içine girecek.

Kısacası gitarında manyetik değişimi mümkün, önemli olan hangi manyetik olacağı.
Lehimsiz nasıl oluyor?

Geri