Üzgün olunca ne dinlersiniz ?

Merhaba,
Herkesin üzüntü yaşayışı farklı, nedenleri de farklı olabiliyor.
Siz canınız çok sıkkın olunca neler dinliyorsunız ?
Bu sıralar ben,

Bunları dinliyorum.
Paylaşmak isterseniz dinlemeyi çok isterim.
Ben 11 yaşlarındayken, o zamanlar sadece bana dinletileni bildiğim için Tripkolik vs. Dinlerdim :)))))
Ne yalan söyleyeyim, duysam yine dinlerim ama o zamanları çağrıştırdığı için. Balık kraker yemek, chat kola içmek, boncuklu tabanca ile ateş etmek ile aynı. Gidip alacağım şeyler değil ama rastlarsam hoş oluyor. Sizin de böyle olduğu oluyor mu ?
:)

Erkan amca şöyle psycodelic blues sentezi bir şey yapsa da kafayı yesek be usta.Rahmetli Yavuz abiyle yaptığı Dünya'nın benzeri bir kaç parça daha olsa var ya gitar falan çalmayı bırakırdım şerefsizim 😂😂

Keşke ama "kaydetmek" eylemine çok sıcak bakmıyor artık sanırım. Gidip canlı canlı dinlemek gerek. Konuşurken bile içini dağlıyor insanın.
Blues Gitaristleri Gecesi konser kayıtlarına bakıyorum da...

Cidden, Erkan Oğur'u sahnede dinlemek gerekiyor.Usta resmen ruhunu döküyor...Hele Rahmetli Çetin'in Köle parçasında çaldığı soloda ağladığımı bilirim.Adam resmen çalarken cennete çıkıyor ruhu ordan kontrol ediyor bedenini.

Blues Gitaristleri Gecesi konser kayıtlarına bakıyorum da...

Cidden, Erkan Oğur'u sahnede dinlemek gerekiyor.Usta resmen ruhunu döküyor...Hele Rahmetli Çetin'in Köle parçasında çaldığı soloda ağladığımı bilirim.Adam resmen çalarken cennete çıkıyor ruhu ordan kontrol ediyor bedenini.
Ben kızlarından bahsettiği konuşmasında çok kötü olmuştum. Perdesiz gitarının arkasında ağladığı zaman da baya etkilemişti. Kolay kolay üzülmem hatta üzülmem gereken en önemli zamanlarda bile üzülmediğim için kendimi suçlu hissettiğim oldu. Farklı bir insan.

Ben kızlarından bahsettiği konuşmasında çok kötü olmuştum. Perdesiz gitarının arkasında ağladığı zaman da baya etkilemişti. Kolay kolay üzülmem hatta üzülmem gereken en önemli zamanlarda bile üzülmediğim için kendimi suçlu hissettiğim oldu. Farklı bir insan.
Kızlarından bahsettiği konuşmayı malesef bilmiyorum hocam.Ama belgeseldeki dediğiniz röpotajı cidden beni de derinden etkilemişti.Kesinlikle müzisyen deli dahilerinden.Ne hissettiği belli olmayan.Duygularını değişik yansıtan ve de sosyal olarakta garip birisi buna eş orantıda SAYGI duyulacak birisi.

Böyle bir SANATÇIya sahip olduğumuz için çok şanslıyız.Umarım ülkemiz böyle insanların değerini rahmetli olmadan önce anlar.Bu isteğim bi Erkin Koray için vardı bir de Erkan Oğur için var.

Kızlarından bahsettiği konuşmayı malesef bilmiyorum hocam.Ama belgeseldeki dediğiniz röpotajı cidden beni de derinden etkilemişti.Kesinlikle müzisyen deli dahilerinden.Ne hissettiği belli olmayan.Duygularını değişik yansıtan ve de sosyal olarakta garip birisi buna eş orantıda SAYGI duyulacak birisi.

Böyle bir SANATÇIya sahip olduğumuz için çok şanslıyız.Umarım ülkemiz böyle insanların değerini rahmetli olmadan önce anlar.Bu isteğim bi Erkin Koray için vardı bir de Erkan Oğur için var.
Buyurun,

Geri