Satılık Steinberg UR22 Mkii

Takasa
Kapalı
Fiyat
700
Para Birimi
TL
Merhabalar, yaklaşık 4 gün önce aldığım neredeyse 0 durumundaki ses kartını acil paraya sıkıştığım için satmak durumunda kaldım. İçinden çıkan her şey duruyor Cubase lisansını kendi bilgisayarımda kullandım aynı lisans farklı bilgisayarlarda kullanılıyor mu bilmiyorum. İnfomusicten iki yıl garantisi vardır.

Dosyalar

Son düzenleme:
Merhabalar, yaklaşık 4 gün önce aldığım neredeyse 0 durumundaki ses kartını acil paraya sıkıştığım için satmak durumunda kaldım. İçinden çıkan her şey duruyor Cubase lisansını kendi bilgisayarımda kullandım aynı lisans farklı bilgisayarlarda kullanılıyor mu bilmiyorum. Fiyat için teklif verirseniz konuşabiliriz.
Fiyat yazmanız gerekiyor. Aksi takdirde ilanınız kaldırılır; teklif usulu satış yasak bu forumda.
İLAN PANOSU & ALIM SATIM FORUMU KURALLARI:
2 )
Müzayede, açık arttırma veya teklif yöntemi ile satış yapılamaz. Satılan ürünlerin fiyatı net olarak belirtilmelidir.

AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler