(İZMİR) Yerli El Yapımı Analog Butik Pedal

Eşref Kayın'a (gitarda) ofisimizi ziyareti ve hoş sohbeti için çok teşekkürler. 🤘🥁🎸
Amp Box pedalını güzel günlerde kullanmasını diliyorum.

ampbox2.jpg

Son düzenleme:
Güzel yapmissiniz , ici disi hos , klon pedal isine karsi olanlari bir celse anlasam da amerikayi yeniden kesfetmeye gerek yok. Yapilmis ve is gören bir pedalin klonunu uretmenin yanlis bir tarafi yok. F16 ucaklarini taklit edebilen bir uretici dusun mesela... Ulke ekonomisine katkisi olan isler bunlar , fakat oyle bir ulkede yasiyoruz ki , uzerinde marka yazmayan pantolonu bile giymeye utanan adamlar var. Adidas madidaslara kamyonla para verirler , bir de kundura giyen adamla dalga gecerler kro falan diye. Milli sermaye bilinci olsaydi euro bu gün 8.20 lira olmazdi.
Umarim basarili olursunuz , daha farkli klonlar yaparsaniz bence ideal olur. Bir de fiyatini gozumden kacirdim sanirim , ne kadar bu sansamp in fiyati ?

Teşekkürler. Başta sadece kendim için yaptığım, vakit oldukça kurcaladığım bir proje olarak başladı bu pedal.
Sonradan bu şekile gelene kadar çalışmalara devam ettim.
Klon pedal olayı biraz tartışmalı bir konu ama günün sonunda iş gitardan çıkan tona geliyor. Amacım sevdiğim tonları yakalamaktı açıkçası.

Şu an internet üzerinden satış ücreti 435 TL. İnternet sitemizde detaylı bilgileri bulabilirsiniz: www.amplifypedals.com
Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim, görüşmek üzere.

Teşekkürler. Başta sadece kendim için yaptığım, vakit oldukça kurcaladığım bir proje olarak başladı bu pedal.
Sonradan bu şekile gelene kadar çalışmalara devam ettim.
Klon pedal olayı biraz tartışmalı bir konu ama günün sonunda iş gitardan çıkan tona geliyor. Amacım sevdiğim tonları yakalamaktı açıkçası.

Şu an internet üzerinden satış ücreti 435 TL. İnternet sitemizde detaylı bilgileri bulabilirsiniz: www.amplifypedals.com
Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim, görüşmek üzere.

50 euro gibi bir fiyata sansamp ustelik butik , bence cok ucuz , Türkiyeye gelebilirsem kesin bir tane alacagim . Umarim o sirada baska pedallar da uretirsiniz. Yurt disinda yerli mali pedallarimla böbürlenirim :)

Bir de sitede yine booster ve screamer yakinds yazmissiniz , bence daha spesifik pedallara yonelirseniz cok hos olur. Zirilyon tane booster var zaten piyasada , board a bagli olmayan kenara koseye attigim en az 3 screamer klonu 3-5 tane de farkli drive pedallari var. Fakat ömrüm boyunca guzel bir phaser pedalim olnadi, mxr 90 cok ciliz ,efekt fakiri bir aletken boss ph3 tam tersi cok yirtik bir alet. Ikisinin arasi bir phaser nefis olabilir medela. Dunyaya satar. Keza dyna klonu kompresörler milyonlarcs var , fakat alet yine transparan bir comp degil. Seymour duncan double back comressor mesela harika bir alet fakat piyasada yok. Uretirseniz ben 3 tane kafadan alirim. Herkes denedikten sonra alir oyle bir aleti.
Ornekler cogaltilabilir fakat lutfen screamer yapmayin , yeterince var dunya uzerinde , bundan fazlasi ham madde israfi olacaktir.

Screamer yine kendim için yaptığım bir pedaldı, yani bitmiş hali elimde hazır ancak şu an sadece kutulama ve grafik tasarımı yapmam gerekiyor. Yakın çevremde arkadaşlarım için de bir kaç tane ürettim.
Dediklerinize katılıyorum, yapılacak bir dünya pedal var. İlerde duruma göre değişik şeyler denemek istiyorum ben de.

Her zaman bekleriz, hatta İzmir'e yolunuz düşerse ofisimize uğrarsanız çok mutlu oluruz. Hem tanışmış oluruz hem fikir alışverişi yaparız.
Görüşmek üzere.

Geri