İstanbul Rock gruba Davulcu ve Bas Gitarist aranıyor

Merhabalar,

İstanbul'da oturan, ekipmanı tam 30'unu aşmış iki gitarist+vokal arkadaşız. Geçmişte farklı grup tecrübelerimiz oldu.

Müzikten kopmamak ve paslanmamak için beraber müzik yapabileceğimiz kafa dengi davulcu ve basçı arkadaşlar arıyoruz.

Bunu çalarız bunu çalmayız gibi bir durum yok. Genelde klasikleşmiş rock şarkılara merak duyuyoruz ama blues, metal, indie..vs ortak bir playlist oluşturmaya da çok sıcak bakıyoruz.

Birimiz Kadıköy, birimiz Sarıyer'de oturuyoruz. Maslak, Taksim, Kadıköy civarlarında prova yapabiliriz.

Ne kadar iyi çaldığınızdan öte ne kadar istekli olduğunuz bizim için daha önemli. O yüzden mesaj atmaktan çekinmeyiniz.

Selam. Davulcuyu buldunuz. Basçıyı arayalım:). Ataşehirdeyim. İyi bir davulum ve amfileriniz varsa çalışmak İçin iş yerimde yalıtımlı stüdyo odam var. Telefonum. 05336397441. 38 yaşındayım. Bekliyorum.

Selamlar,

39 yasinda muzigi hobi edinmis birisiyim. Acikcasi enstruman acisindan cok uzin yillara dayanan bir gecmisim yok. Takribi 2.5 yildir bas caliyorum ve 4-5 defa sahne deneyimim oldu. Armoni bilgim az cok var ve cover sarkilari kendim yorumlayabilecek seviyedeyim. Hali hazirda her cuma duzenli olarak prova yaptigim bir grubum var ancak daha fazla pratik yapip kendimi gelistirmek istiyorum. Bu arada Kadikoy'de oturuyorum :)

Sevgiler,
Suha
05308349690