squier mustang

yakın bir zamanda bas gitar aldım pek beğenmeyip sattım şimdi ise elektro gitar almayı düşünüyorum sizce squier cv mustang nasıl
 
peki bu gitarla grunge ve hard rock çalabilir miyim sizce bir şey daha squier gitarlarına kalitesiz ve köprülerinin sağlam olmadığı söyleniyor bu bütün gitarlar için aynı mı yani bas gitarları ve strat mustang ve jazzmasterlar için vs.
 
Dostum bak şimdi youtube a Phlip Mcknight yazıyorosun oradan squier vs fender compare videoları var onu açıp izliyorsun. Sonra beğenirsen Zuhale gidip deniyorsun bak bunlar sıra sıra sonra çaldıktan sonra yine sevdiysen ikinci eline bakıyorsun yada oracıkta alıyorsun gitarı. Eğer gitar çalmayı bilmiyorsan ki büyükihtimal yenisin daha gitar konusunda bilen biriyle gidip çalıyorsunuz beğenirseniz alıyorsunuz. Ha benim orada zuhal yok diyorsan ikince eli şehirde varsa eğer bakıyorsun yoksa şansına internetten sipariş ediyorsun. Gitar alım sırası bu şekildedir yıllardır. Gİtarın specslerinide squiertalk diye bir site var ecnebi. Gidiyorsun okuyorsun kullanılan malzeme kalitesini.
 
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler