Türkiye'de Martin satan yerler

Hakaret/Küfür/Tehdit/Saldırganlık/Küçümseme/Rencide edici ifade
Gören de bulunmaz hint kumaşı arıyor sanacak. Hadi spesifik bir model belirtilse neyse. Valla iyi yaşıyorsunuz bu zekayla.

Al bak bu gitarlar Ankara'da var. Adres ve telefon numarası veriyorum;

Ankara Kentpark
Mustafa Kemal Mh. Eskişehir Yolu 7 km No: 164 2-20/A 2-20B Çankaya / ANKARA
(0312) 219 91 94
ve
Meşrutiyet Cad. Hatay Sok. No: 8 / 38 Kızılay / ANKARA
(0312) 425 83 25

Nerede oturduğunu söylersen nasıl gidileceğini de tarif edebiliriz.

@Bandidas İhtiyara bak hemen letme google that for you yapıştırmış, arkadaş zarf atmış anlamamışsınız. Yazıdan gayet açık bir şekilde belli etmiş "Ankara'da satan mağaza bulamadım" yani zuhal müziği mağazadan saymıyorum alayının ...koyim, bana başka mağaza önerin demek istemiş.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Gören de bulunmaz hint kumaşı arıyor sanacak. Hadi spesifik bir model belirtilse neyse. Valla iyi yaşıyorsunuz bu zekayla.

Al bak bu gitarlar Ankara'da var. Adres ve telefon numarası veriyorum;

Ankara Kentpark
Mustafa Kemal Mh. Eskişehir Yolu 7 km No: 164 2-20/A 2-20B Çankaya / ANKARA
(0312) 219 91 94
ve
Meşrutiyet Cad. Hatay Sok. No: 8 / 38 Kızılay / ANKARA
(0312) 425 83 25

Nerede oturduğunu söylersen nasıl gidileceğini de tarif edebiliriz.

Zuhal'de yok işte aradığım şeyler. Yani cidden anlamıyorum, amacınız nedir? Şu konuya gelip yazarak, ne işe yarıyorsunuz? Göreviniz bu forumda soru soran kişileri google'a yönlendirmek mi? Bu forumun amacı nedir o zaman? İnternete erişimim var benim de. Belli ki oralara hep bakmışım, defalarca gitmişim, başka soruyorum. Bir sürü lokal küçük yer var internette siteleri olmayan.

Yani o kadar normal bir soru sordum ki şurda. Karşılaştığım tiplere gel. Söyleyecek hiçbir şeyim yok yok şu üsluba, terbiyesizliğe.

Son düzenleme:
Zuhal'de yok işte aradığım şeyler. Yani cidden anlamıyorum, amacınız nedir? Şu konuya gelip yazarak, ne işe yarıyorsunuz? Göreviniz bu forumda soru soran kişileri google'a yönlendirmek mi? Bu forumun amacı nedir o zaman? İnternete erişimim var benim de. Belli ki oralara hep bakmışım, defalarca gitmişim, başka soruyorum. Bir sürü lokal küçük yer var internette siteleri olmayan.

Yani o kadar normal bir soru sordum ki şurda. Karşılaştığım tiplere gel. Söyleyecek hiçbir şeyim yok yok şu üsluba, terbiyesizliğe.

Merhaba,
Martin Türkiye distribitörü oner müziktir. Kısa bir zaman Zuhal de getirdi ancak yine oner müziğe geçti. Oner müzikle çalışıyoruz, elimde model listesi mevcut isterseniz sizinle paylaşabilirim.

Her gelene lmgtfy yap, aşağıla ondan sonra orada burada forum ölmüş, konulara yazan yok de. Heralde Türk toplumuna özgü bu, benim bir çok şeyi yeni öğrenirken yabancı sitelerde saçma sapan sorular sorduğum oldu ama hiç aşağılandığımı hatırlamıyorum. İyi ki anlayıp yazabiliyormuşum da daha önce buralara işim düşmemiş.

Forumu olması gerektiği gibi kullananlara, ekipman egosuna sahip olmayanlara, lmgtfy çekmeyenlere ufak bir örnek:
Screenshot_20191126-150114_Reddit.jpgScreenshot_20191126-150125_Reddit.jpg

Halbuki lmgtfy çekmek çok kolaydı. Bu forumda müzik ego işi diyeni gördüm ben, o kadar şaşırdım ki cevap bile yazamadım. Benim bilmediğim bir müzikten bahsediliyor olmalı.

Son düzenleme:
Merhaba,
Martin Türkiye distribitörü oner müziktir. Kısa bir zaman Zuhal de getirdi ancak yine oner müziğe geçti. Oner müzikle çalışıyoruz, elimde model listesi mevcut isterseniz sizinle paylaşabilirim.

Çok teşekkürler. Mevcut model listesi dediğiniz, paylaştığınız linktekiler mi acaba?

Son düzenleme:
Geri