Pin-up

selam pın-up dun aksam ç.kale de sızın konserınızdeydım dardanos kampusunde sizi we muzık tarzınız benı cok etkıledı hepınız cok tatlısınız we cok sekersınız sizinle foto cekıldım ama bıraz kotu cıktı sızden benım maıl adresıme maıl olarak gurubun fotosunu gonderırımısınız lutfennnnnn kasedınızın cıkacagı gunu yanı eylulu sabırsızlıkla beklıyorum sanırım cok bomba bır album olacak sızı dınlemeyen herkeze tawsıye edıyorum bu grubu mutlaka dınleyın arkadaslar kendınıze ıyı bakın herkeze selam ozellıkle ılgın a we derya ya

ckale olaak bizde sizden memnunuz. sahnede canavar gibiydiniz ( dısarda bu kadar sakin olmanıza ragmen ) konsere gelenlerin cogu konserden once sizi tanımıyordu fakat artık gelenlerın hepsinin azgındaki 2-3 sarkıdan biri kırcan mı belini var.

Gerçekten felaket ötesi bir gece geçirdik 13 Mayıs'ta!Ben okulum adına çok özür dilerim sizi dinleyemediğim için de çok üzüldüm ama yapılan rezalet ve Levent denilen şahsiyet(siz)in yaptığı hakaret yorumsuz...Denilecek çok şeyler var aslında ama silerler falan şimdi neyse artık!Bu arada Özlem'le tanışma fırsatım oldu çok şirin bi insan;keşke dinleyebilseydik sizi kayıp oldu o gece herkes için.Organizatörleri görünce O ŞİMDİ ASKER diye başlıyoruz.Umarım bi dahaki Ankara Konserinde ya da İstanbul'a geldiğimde sizi dinlemek umuduyla...Bi daha Gazi'nin yaptığı hiçbirşeye katılmama kararı aldık...Çünkü DUMAN konseri sonrası bi grup ülkücü tarafından yuhlandık(İKTİSADİ İDARİ BİLİMLER FAK.)Gazi'de bu rezillikler olduktan sonra Gazi adı hiçbir zaman içinde bulunduğu çöplükten kurtulamaz...
Çok üzgünüm tekrar!Bu yazıyı arkadaşlarım adına da yazdım onlar da aynı şeyleri dile getiriyorlar...Ama eminimki daha iyi konserlerde daha çooook coşacağız... :metalhead

sızın ceksene elını cowerını ankaranın en buyuk ınternet cafelernden bırınde tum ses sıstemını kullanarak herkese aynı anda dınlettım cafe sahıbını kandırarak ama ınan bızden we sızden olan bır cok kısı cıktı... tebrıkler arkadaslar

en son itüde dinledim bi grup bu kdr kısa sürede bu kdr gelişirmi bravo inanmadım sankim no doubt konserindeyim ne bilim lunachicks konserindeyim ^ _ ^
yıldız teknik ünide ılgını mangayla sahnede gördük bravo valla ii çıktı işin içinden o kalabalık neydi öle hadi albüm yapında kitlelere ulaşın pinup rules ciao

alafii.jpg

çok sevindim ya... özlemiştik sizi..

3 HAZİRAN'da mutlaka MAARİF LIVE 'dayız..

bu hatunlarin bir cover'ini dinledim... cok basarili... tebrik ederim... album ve demo varmi?.. varsa nereden bulabilirim?.. ve ankaraya tekrar ne zaman gelirler acaba?.. duyduklarima gore canli kacirilmaz... (daha demin ayni mesaji baska bir forum'a yazmistim... burda topic daha aktif gorunuyor... daha hizli bir cevap alabilirim her halde)

Nadir bayan gruplarımızdan Pin-Up'a birkaç sorum var izninizle:

efendim niçin kırıcan mı belimi? bu kadar geniş kitlelere ulaşmışkan, farklı bi kayıtla bizi şaşırtmıyorsunuz? misal, yeni bir şarkıya net alemine sürseniz güzide olmaz mı? biz istiyoruz dinlemek. illaki konserde mi olacak? yoksa şirket abileriniz mi bu yönden yasaklıyor? hoş bir politika değil bence.. pin-up sadece bi coverla gündeme oturmamalı... ne biliyim bi konserine dahil olmuştum.. çok da hoş yorumlarınız var... sadece sizi albümden önce farklı şarkılarla bilgisayarımda dinlemek istiyorum. nasılsa, albümüz ulaşacak haa onu mu bekliyeceğiz? :) öyleyse ne diyelim... çabuk tutun elinizi kızlar, istiyoruz kulağımızda bi çift pin-up.

pank mank adetim değildir ama ben sizi nedense seviyorum. sanırım bayan olmanız büyük etken.. ülkedeki bayan müzisyen kıtlığna yeni bi ses. hani bi takım önyargılar için çok harika bi iş içeerisindesiniz. "hatunlar gitar tutamaz, hatun davulcu mu olurmuş laahn?" sorularına iyi bi cevap :) bunu söylemek bana düşmez- haddim değil tabiki. içimden geldi.

siz piyasayı zorlayın, kapı açın bize... bizde peşinizden rock dünyasında bayan egemenliğini yaratalım :) :p artı destek..

;)

evet bayan olmalari büyük etken
iyi çalamasalarda Türkiyede bukadar insanın dikkatini çekebilmişler...
müzisyenliklerini geliştirmedikçe sadece (maalesef) görselliğe bakan dinleyicinin dikkatini çekebilirler.

pretoryus demiş ki:
evet bayan olmalari büyük etken
iyi çalamasalarda Türkiyede bukadar insanın dikkatini çekebilmişler...
müzisyenliklerini geliştirmedikçe sadece (maalesef) görselliğe bakan dinleyicinin dikkatini çekebilirler.

Bence asıl bayan sensin!!!!
Ne kadar tanıyorsun bu kızları yahu!!!!
Birçok Türk ve yabancı grubun eline vercek kadar iyi çalarlar ve müzik bilgileri birçok insandan çok daha yüksektir!!!!
Güzel olmaları cabası.
Müzikten anlamayan insanlara geriye bir tek dış görüntüden laf sokmak kalıyor!!!!

Valla demo konusunda haklısınız. Ankarada da yoklar dinleyemiyoruz ki. Tek bildiğim hepsi bayan. Kırcan mı Belimi? bende de var da ordan ne kadar anlarız ki. Gelsinler bi ankara'ya gidelim merak ediyoruz.

sizde bizm demoyla fln isimiz yok diyorsunuz ama hala ortada bir album yok bizimde artık sabrımız kalmadı ve sizi dinlemek istiyoruz.

Geri