Pin-up

bass mania arkadaşın aydınlatıcı açıklamasına teşekkür ederiz 8O ve daha sonrasında bir Pin- Up vukuatıyla yine karşı karşıyayız sayın dinleyiciler.
Konserleri dur durak bilmeyen Pin-Up
17 Aralık Cumartesi İTÜ univ. in düzenlediği partyde, Beyoğlu Hamamda performans gösterecektir.İstanbul konserimizi sabırsızlıkla bekleyen arkadaşlara hayırlı olsun.:)
Sevgiler Pin-Up

tamam55; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 21; İl: Ankara
Pin Up grubunun davulcusu, ya sen ne tatlı şeysin. Garage'da çıktığınız gece gözümü senden alalmadım. Hem çok tatlısın hem de çok iyi davul çalıyorsun. Tanışsak ne iyi olurdu. Ankara'ya geldiğinde seninle tanışmaya çalışacağım.

: ))

_salmonella_ demiş ki:
tamam55; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 21; İl: Ankara
Pin Up grubunun davulcusu, ya sen ne tatlı şeysin. Garage'da çıktığınız gece gözümü senden alalmadım. Hem çok tatlısın hem de çok iyi davul çalıyorsun. Tanışsak ne iyi olurdu. Ankara'ya geldiğinde seninle tanışmaya çalışacağım.

: ))

bu ne ya eeeheehe :D :D :D yuh valla

Saklikent konserinden...

pinup29iq.jpg

pin up izmirde dungeondamı offf heyecanlandım valla 4 deıl 5 gosle beklıodum ıyı oldu falla umarım tanısırız sanırımda tanıscazz ıcıme doguyo

konser

meraba kızlar hepinizi bekleriz

24 Aralık Cumartesi günü saat 20:00′da gerçekleşecek olan konserde sahne alacak gruplar;

- 100 derece (punk’n roll)
- the AYILAR (oi-street punk)
- Stuka (emo punk-punk rock)
- Ofiz boyz (oi punk)
-metin şentürk(ud'i punk)

Giriş 6 YTL olup Sarpinata Rock Bar’da.

Adres: İstiklal caddesi Rumeli Hanı
(Pulpone Bar’ın üst katı) Beyoğlu

selam arkadaşlar!saklıkent konserıne gelememiştim ve fotgrafı gorunce gelemedıgıme ıyıce kahroldum :( ankarada kı ılk konserın ne zaman olcagını ateslı bı sekılde forumdan takıp edıyorum :D saygılar...

dostlar itü partisinde hamam'da ki performansınız gerçekten çok keyifliydi,uzun zamandır izleyememiştim sizleri,her ne kadar ses sistemindeki bazı aksaklıklar biraz moralinizi bozmuş olsa da,o kadar insanı gene coşturmayı başardınız.helal olsun.

tüm pin up kızlarına selamlar.

yagmur(maNga)

eywallah arkadaşlar süperdiniz ewe geldim bakın

üşenmmeden sabahın köründe yazıom izlere

izmirde güzel bi kapnış yaptınız o hoşuma gitti

şu an kafada ii bukadar... ayşegül bir tanesin

istanbula dönünce gruprol'e slmlarımı iletin çüss

Izmir dungeon bara gelip, 23 aralık cuma aksamı bize sahnede eslik edip,
24 aralık cumartesi aksami cosmamızı kacınılmaz hale getiren pin-up'a tesekkuru bir borc bilirim sagolun varolun. en kısa zamanda tekrar gorusmek uzere...

Rmn demiş ki:
24 aralık cumartesi aksami cosmamızı kacınılmaz hale getiren pin-up'a tesekkuru bir borc bilirim sagolun varolun. en kısa zamanda tekrar gorusmek uzere...

+1 ;)
bu arada pin-up yılbaşında ne yapmayı düşünüyor, bi yerde çalacakmısınız???

Geri