Pin-up

bazı erkek gruplarda kıskançlık ve hazımsızlığa sebep olan grup,
taş gibi çalıyorlar,seyirciyle iletişimleri çok iyi,
eylenmek isteyen,kopleksiz insanlara tavsiye edebileceğim güzel bir grup.
umarım daha iyi yerlere geleceklerdir,bazıları hazmetsin veya edemesin..
devam kızlar ;)

yaWW tabikine basarılar konserlerinizde biz sizi sevyor ve sayyoruz, siz bun gibi ollllaylara oncu olarakatana kızların da kendi baslarına i yapabilecegini gostermekle mukellef bi grup olaraktan boynunuzun borcu olabilmektedir...istanbulda yalnız bıraktık hem de sizkadıkoydeykene ve siz kadıkoy grubu olaraktana simdi siz soleyin bakalım bu sene yapılan taksim kdıkoy kapısmasında neden yokidinzi butun gozler sizi aramaktaydı yane ne ise bak sizin için ankaraya geloyrum ssırf sizin için:D basrılar

slms

yaWW tabikine basarılar konserlerinizde biz sizi sevyor ve sayyoruz, siz bun gibi ollllaylara oncu olarakatana kızların da kendi baslarına i yapabilecegini gostermekle mukellef bi grup olaraktan boynunuzun borcu olabilmektedir...istanbulda yalnız bıraktık hem de sizkadıkoydeykene ve siz kadıkoy grubu olaraktana simdi siz soleyin bakalım bu sene yapılan taksim kdıkoy kapısmasında neden yokidinzi butun gozler sizi aramaktaydı yane ne ise bak sizin için ankaraya geloyrum ssırf sizin için:D basrılar

sid_the_punkstar demiş ki:
bazı erkek gruplarda kıskançlık ve hazımsızlığa sebep olan grup,
taş gibi çalıyorlar,seyirciyle iletişimleri çok iyi,
eylenmek isteyen,kopleksiz insanlara tavsiye edebileceğim güzel bir grup.
umarım daha iyi yerlere geleceklerdir,bazıları hazmetsin veya edemesin..
devam kızlar ;)
100000000.....

flyer_b185.jpg

THE GIRLS PARTY

Etkinlik Tarihi : 01.02.2006
Etkinlik Saati: 21:00
Etkinlik Fiyatlı: 12 YTL Öğr. : 10YTL
www.biletix.com

Rock’ın asi kızları Balans’da: The Girls Party

Genç rock müziğinin asi kızları Balans sahnesinde. İstanbul’dan Pin-Up, Bursalı Yolgezer ve Ankaralı Cin Seddi, 1 Şubat Çarşamba akşamı The Girls Party adlı gecede bir arada olacak. Farklı coğrafyalardan bir araya gelen 3 topluluğun şehirlerarası buluşması nefes kesecek.

Pin-Up
Pin-Up hırslı, hızlı ve sert dört genç hanım olan Ilgın Itır, Ayşegül Esen, Ezgi Özkan ve Özlem Gündoğmuş tarafından 2003 yılında kuruldu. Topluluğun üyeleri müzikal geçmişlere ve eğitimlere sahip olup, daha önce de çeşitli projelerde yer aldılar. Yaş ortalaması 22 olan Pin-up, Türk rock müziğindeki kadın müzisyen eksikliğini doldurmak amacıyla genç dinleyicilere yönelip, öncelikli olarak underground tarzlara eğiliyor.

Yolgezer
2000 yılında Bursa’da kurulan topluluk, darbuka kullanarak Türk ezgilerini ön plana çıkaran Türkçe sözlü alternatif rock müzik yapmakta. Üç yıldır Barışarock festivalinde geniş kitleler tarafından büyük beğeni toplayan topluluk, yaptıkları refika bestesiyle birçok kişi tarafından tanınmayı başardı, önümüzdeki aylarda albümün çıkması planlanıyor.

Cin Seddi
Kendi besteleriyle uğraşan, müziğinin temelini rock ile melodik, modern öğelerle sentezlemeyi hedefleyen, 1997 yılından beri çeşitli topluluklarda ve yerlerde müzik yapmış olan Özlem, Uğur, Umut, Ufuk ve Tunç tarafından 2003 yılında kendilerine ait müziği oluşturabilmek amacı ile kurulmuş Cin Seddi. Topluluğun repertuarında, Evanescence, SamBrown, Skunk Anansie, Deep Purple, Rainbow, Anathema, Lenny Kravitz, Gary Moore, Şebnem Ferah, Muse, Guns''n Roses gibi sanatçıların şarkıları bulunmakta.

MErHaBA PİNN up Bu mesajı sadece KIZ grubu olduğunuz için atıyorum sizi henüz dinlemedim bile !!! Ama iyisinizki bu kadar insan mesaj yazmış yazdığınız o bacak göğüs hikayesine katılmıyorum siz kızlar varya erkeklerin canına okursunuz bize çamur atmayın yazıktır!!! BELKİ DE bu benim iç dunyamda yaşadığım Bi sorun du ÜStünüze alınmayın SİZİ SEVİYORUM!!! HEP böyle başarılı olun!!! BU arda bizim degrubumuz var UŞAK ta isim EVEREST!!! SİZDEN başarı dileklerinizi bekliyoruz !!! BU grup erkek kız karışık AYRIM yok :LOL:

İki tane şarkıyla çıkmayın insanların karşısına artık... Yeter yaaa hala "Çeksene elini"!!! yaa anlamadığım üretemiyomusunuz yoksa cover falan yapamıyomusunuz başka... Bnece sağlam bi grup ama şu saplantı haline gelen şarkılarından vazgeçmeliler :)

gruba başarılar diliyorum.sizi canlı olarak,yüzyüze hiç dinlemedim ama umarım bi gün o da olur.aslında çoğu bayanın bu gruba bakarak örnek alması gerektiğini düşünüyorum.boşboş gezeceklerine kursunlar bi grup size rakip olsunlar:)cover yapmaya devam edeceğinizi düşünüyor ve bestelerinizi de merak etmiyor değilim.konserlerinizin her zaman renkli ve eğlenceli geçmesi dileğiyle.....

gruba başarılar diliyorum.sizi canlı olarak,yüzyüze hiç dinlemedim ama umarım bi gün o da olur.aslında çoğu bayanın bu gruba bakarak örnek alması gerektiğini düşünüyorum.boşboş gezeceklerine kursunlar bi grup size rakip olsunlar:)cover yapmaya devam edeceğinizi düşünüyor ve bestelerinizi de merak etmiyor değilim.konserlerinizin her zaman renkli ve eğlenceli geçmesi dileğiyle.....

Geri