Pin-up

dünkü garaj konseriyle ilgili biseyler yazicam... ya arkadaslar sizi daha önce de dinleme firsatim olmustu ama grupla ilgili önyargilarimdan olsa gerek hicbir zaman cok dikkatli dinlememistim... dün ilk kez ciddi ciddi bastan sona dinledim ve acaip zevk aldim , acaip de eglendim.... butun teknik aksakliklara ragmen cok iyi is cikardiniz... yani önyargilarim silindi diyebilirim gayet basarilisiniz umarim yolunuz acik olur.... bu arada gitaristin ikide bir "evet arkadaslar siciorum farkindayim" flan demesi biraz gereksizdi , onun disinda punk cover lar cok cok iyiydi , onlara biraz daha agirlik verirseniz daha iyi olur die düsünüyorum cunku en saglam peformanslari o sarkilarda gösteriosunuz... herneyse fikirlerimi de belirtiyim dedim.... basarilar....

ya ben ne zaman herhangi bir programınızla ilgili bişey okusam "teknik aksaklıklara rağmen iyisiniz bla bla" falan yazılıyo..evet iyisiniz zaten herhangi bi artniyetle yazmadım bunu ama ilgincime gitti her seferinde bi aksaklık

ceterisparibus demiş ki:
ya ben ne zaman herhangi bir programınızla ilgili bişey okusam "teknik aksaklıklara rağmen iyisiniz bla bla" falan yazılıyo..evet iyisiniz zaten herhangi bi artniyetle yazmadım bunu ama ilgincime gitti her seferinde bi aksaklık

genelde teknik aksaklık türkiye'de her seferinde olur. :) arasıra olmaz.

bunu gruplardan çok sound işinin başında olan kişilere ve onları işe alan zihniyetlere sormak lazım.nadir yerler var tabiki sahne sound'u konusunda. ;)

sid_the_punkstar demiş ki:
ceterisparibus demiş ki:

bunu gruplardan çok sound işinin başında olan kişilere ve onları işe alan zihniyetlere sormak lazım.nadir yerler var tabiki sahne sound'u konusunda. ;)
misal balans ;)

sid_the_punkstar demiş ki:
ceterisparibus demiş ki:

benim de demek istediğim buydu zaten ne biliyim mesela en çok hangi sahnede müziklerini daha iyi yansıttıklarını düşünüyolar ve hangi şehirde seyirci ile iletişimlerinden memnunlar?gerçi bunun cevabı Bursaydı galiba ama..?

Sahne soundu konusunda sadece masadakilere işi bırakmak ne yazıkki yeterli değil Türkiyede. Masaya müzisyenlerden kötü sinyal gidiyorsa yapabilecekleri fazla şey olmuyor zaten çoğu zaman yeterli bilgiye sahip olmayan tonmaisterler tarafından. Elden geldigince kendi grup soundunu oturtup kendi cihazlarınla farklı mekanlarda çalınacaksada çalmak.

o zaman ben ezgıye asık oldum... tum turkrock alemı duysun hatta herkes duysun ve pınup grubuda duysun

vecd_i izdibacına talıbım ezgının

UuYuRR demiş ki:
o zaman ben ezgıye asık oldum... tum turkrock alemı duysun hatta herkes duysun ve pınup grubuda duysun

vecd_i izdibacına talıbım ezgının

Yauw arkadaşım "İzdibac","İzdivaç" olmasın :D

Ayşegül artık içindenmi geliyo sıçmak :?: Alemsin valla :D

Kadınlara saygı olmadığından yakınmanızda haklısınız. gereksiz yere b.k atılıyor kadın müzisyenlere, neden yapılır bu anlamıyorum. Müzik piyasasındaki bu kıskançlıkla ilgili hiç bir yorum yapamıycam, herşey ortada zaten. başarılarınızın devamını diliyorum arkadaşlar...

garage de hoş bi performans sergilediler kutlarım bu arada axilikler den goruyoruzki sizin uzerinizde göz var :p bi kurşun fln dokturun
bide davulcunuz hakkında bi sey solicem
bi insan bu kadarmı sem - patik görunur yaw :D
basarılar

pinup demiş ki:
drowning_clown27 demiş ki:
bu arada gitaristin ikide bir "evet arkadaslar siciorum farkindayim" flan demesi biraz gereksizdi
hakkaten gereksizdi, zaten herkes farkındaydı, dememe gerek yoktu ;)

Konserde bizle eğlenen herkese teşekkürler, "teknik aksaklıklara rağmen" demeyelim artık, bu pin-up konserleri için istisnai değil, alışıldık bir durum haline geldi. Yalnız ben tamamen kendi içimden gelerek sıçtım, teknik aksaklıkla alakası yok, tamamen şahsi bir dışavurum, çakralarım açıldı oh miss[/quote

bn eskisehir hayalde en son verdiginiz konserde yardim etmistim ayarlar fln sistem berbatti yaa hatta ezgide cildirmistii 'ilk defa sessiz muzik yapioruz arkadaslar' :)) bi monitorden gelio birinden gelmioo puhahaha :twisted:

ben hala ezgıyı ıstıyorum ama kımse vermedımı ya.. annemı kayıt edıcem forma o da ıstesın cıddıye alınmıomuyuz ya... atlarım kopruden turkrock-pın up sucludur yazıcam artık ya

Geri