Pin-up

UuYuRR demiş ki:
ben hala ezgıyı ıstıyorum ama kımse vermedımı ya.. annemı kayıt edıcem forma o da ıstesın cıddıye alınmıomuyuz ya... atlarım kopruden turkrock-pın up sucludur yazıcam artık ya

bende bu kızın canı niye sıkkın diordum ki kızın derdi anlasıldı uyur aç gibi bakmıştır kızda korkmuştur heralde izdiBaç ta başarılar :p

yok be abı uzaktan uzaga sesızce ızledım muzıgını ıcra edısını... boynu bukuk kaldım kosede bı yerde :( ıcımde alev alev bı ask vardı....

bu sefer cıddı cıddı yapğmıs oldugum calısma var 4 5 tane beste demonun adını ezgımlerım mı koysam ne... ask nelere kadır ahh ah...

bı cevap versen he desen senı alıp gıtsem....

yakında uyurun annesı dıye bı nıck goruırsenız burda bılınkı allhın emrıyle gelmısız ıstemeye demektır

gçen sene bilgi üni.de mayfestin dolapdere ayağında ezgiyle birlikte ayşegüldü herhalde ikisini gördük. etrafa pek pas vermiyolardı. daha önce ezgiye garajdan mesaj attım ama aynı okulda olma hatrına bile cevap gelmedi. bu sene çımazlar mı acaba mayfestte?

ah nerde o eski pin-up bizi yalnız bıramkayın die foruma mesaj yazarlardı abi biri biras sevilsin böle ucuyo işte yakındır inmeleri 11 martta yumurta atacagım :D

dungeon görüntüleri

arkadaşlar merhaba sizlerle diologa geçmek nasip olmadı en son izmir dungeon daki konserinizde çektiğim yaklaşı 5 şarkı full video görüntüleri ve fotoğraflarınız var bunları size ulaştırmak isterim ezgi bana ulaşırsan sevinirim sert kalın bay... [email protected]

Geri