Pin-up

hepinize teşekkür ederiz yahu burda güzel diosunuz da nie çarşambaları izlemeye gelmiyorsunuz bakim hı? Bunun gibi elimizde daha bi ton şarkı var. arkadaşlar, giriş ücreti alınmıyor, bira fiyatları da gayet uygun hadi bakim çarşambaları kemancıya bekliyoruz, okullar da bitti ooh!! :D

bence gayewt iiiisiniz sizi ilk bursada yılbaşında dinledim sarı kafamla.size bok atanları sktr edin dewam edin...umt

Valla ne diyim bilemiyorum. Vokallere hayran oldum. Süpersiniz. İyi çalışmalar.. (Özellikle 1:15 de Nerdeeeeeeee diye bağırıyor ya vokal, orda koptum valla)

valla arkadaşlar çok saolun varolun..bizde deliriyoz evde, çalalım biyerlerde iki göbecik atalım diye ama olmuy işte..ağustosa kadar(yeni bir program ufukta görünmeyeceği üzere) pek bi buluşamicaz..ama siz hep kalbimizdesiniz.. :?: :!: :) sevgiler saygılar

"çeksene elini"yi şimdi indirdimde abi kickler acayip ön planda ve deli gibi aksıyo bi tuhaf olmuş :D bide gitar az duyuluyo ama gerisi fena değil iyi bi cover... başarılar hepinize o zaman...

Geri