Pin-up

herkese selam!çeksene elini başarılı bi cover olmuş :D umarım devamı gelir...acep ağustos ayında kemancıda devam edicekmisiniz?umarım bi sorun çıkmaz..çıkarsa.. valla imza toplarım herkesten :D arz talep mesele
si diilmi kardeşim...imza işe yararsa gerekirse dedeme bile çıkarım :p

eskişehir konseri süpperdi götüm düşerek dinledim vallahi... bravo derim, tebrik ederim, gene beklerim...

Canım dostlarım ben bir ay kadar BODRUM'da olacağım umarım bu vakitte gelmezsiniz ANKARA'ya çünkü göremem sizleri ve ağlarım :( :(

HADİ KENDİNİZE İYİ BAKIN VE SAÐLICAKLA KALIN
CENK'TEN SEVGİLER VE SAYGILAR

performansı seyretmiştim kemancıda sahne öncesi muhabbet falan da etmiştik. hatırlamnızı tabi ki beklemiyorum ( vadır ya öyle tipler hatırladın mı falan ağzının suyu akar ) çok iyisiniz tek eleştirim biraz daha kendinizi soyutlayın seyirciyle çok içli dışlısınız gerisi süper

seyirciyle içli dışlı olma konusunda sana katılmıyorum..bence de iyiler(bas hariç,daha fazla çalışması,en azından yaptığı işi bi parça önemsemesi ge
rek.hoş bi kız olduğu için sadece göze hitap ediyor)bence seyirciyle çok
fazla empati kuruyolar bu yüzden enerjileri istemeselerde düşebiliyo..içli dışlı olmalarının dışında bişey aslında bu bahsetmek istediğim.şarkı arala
rındaki konuşmaları yada program öncesi-sonrası yaptıkları muhabbetin dışında.off neyse..favorim özlem ve ayşegül!yürüyün bee!!kim tutar sizi!!!

helal olsun daha yeni dinledim kirican mi belimi yi :D müthiş olmuş canlı da izleyebiliriz işallah :D törn teybıl olayınada girmişsinizx bravo daha ne diyeyim

bence şöyle aptal şarkılardan vazgeçin abi ne o çeksene elini fln biraz kendiniz olun bakın herkez size ii demiş demekki bir potansiyel söz konusu o halde aptallığı kavır yapmayın derim size ben dinlemedim güzel olmamaış derdim zaten bu kadar konuşmaya birde iyi deseydim değilmi ???

LnkNpRk_FTh demiş ki:
bence şöyle aptal şarkılardan vazgeçin abi ne o çeksene elini fln biraz kendiniz olun bakın herkez size ii demiş demekki bir potansiyel söz konusu o halde aptallığı kavır yapmayın derim size ben dinlemedim güzel olmamaış derdim zaten bu kadar konuşmaya birde iyi deseydim değilmi ???

Yav abicigim ne dediginin farkında mısın?
Herkes onlara iyi dedi yaptıkları şarkılardan dolayı kız oldukarlından dolayı degil yapyıkları şarkılardan biride çeksene elini bence gayet başarılı olmuş.Taktir ettim...

ekişehir konseri

esk. konseriniz gayet başarılıydı, "yaw hatunlar güzel çalamazki" diye önyargıyla giden kitleyi kendinize hayran bıraktınız. bu hafta sonu geçen haftakinden çok daha kalabalık olucak emin olun
merak ettiğim eskişehirde ne kadar daha çalıcağınız belli mi ? yani 2 haftalık bi programmı yoksa uzatılabilirmi ?
başarılarınızın devamını dilerim, bu pazar tekrar hayaldeyiz :)

:arrow: halbuki ben sarkıntılık yapan ayılara "çeksene elini kırıcan mı belimi" ya da "eee be kardeşim bi s.git "gibi sözleri gayet bize uygun buldum ki Ayşe Hatun Önal ablamızın ellerinden öpmemek mümkün değil ..Kendimizi bulduk resmen sözlerde.Yani bu konuda bi endişeniz olmasın beyler..
(bu kısmı hızlı okuyunuz lütfen)he birde istediğimi çalarım kardeşim ,sana mı sorcaM..sizde fazla yüz buldunuz beah alalala adamı sinir etmeyin uleeen.. :evil:

Neyse biz istifimizi bozmadan konumuza devam edelim sevgili konuklar..Nerde kalmıştık? 8)

Bir tebessüm ver...oyy oyy ;)

şarkı aptal evet ama cover aptal değil eğlenceli
ha buna ilaveten bir kişi aptal bir şarkıyı kavırlarsa o kişi aptal mı olur? olmaaaz?

biz işimize bakalım evet.

Geri