Pin-up

linkler için teş. performansları izledim hakikaten görülmeye değer sahnede her üyesi adeta kişilik değiştiren we eğlendirmeyi ciddi anlamda bilen bi grup 28 ekimde tüm eskişehir Hayalde olucak ..

pin-up eskiden guzeldi be sanki.gerci simdi eskisi kadar takip edemiyorum.ama gelebilirim konsere param olursa.

Tek Cümle: Boş bir grup.

Şarkılarının sololarını sahnede çalamayan bir elektrocu,amacı bas çalmak değil bi tarafını açmak olan bi bascı,metronom dinlemeden düzgün çalamayan bi davulcu,ve aklına gelene bok atmaya çalışan bir vokal...

imza:Hacettepe Rodisi "Rambo"...

süpersiniz ;)
benı bılıosunuz zate özlem ablaa bılıosun benı oğuz bayan kuoforundekı mangadan cem hayranı :p
buraya da yazıyım dedım supersiniz ;)

hubup demiş ki:
Tek Cümle: Boş bir grup.

Şarkılarının sololarını sahnede çalamayan bir elektrocu,amacı bas çalmak değil bi tarafını açmak olan bi bascı,metronom dinlemeden düzgün çalamayan bi davulcu,ve aklına gelene bok atmaya çalışan bir vokal...

imza:Hacettepe Rodisi "Rambo"...

sen bok atmaya çalışıo olmayasın :) öle veya böle neticeye bak ayrıca, eğlendiriolarmı eğlendiriolar... burdaki çoğu insandan daha çok sahneye çıkıolar ve kendilerini dinletiolarsa saygı duyman lazım die düşünüorm...

ooo?
iki yıl sonra bi bakayım dedim şöyle bir foruma, hala bok atanlar var gruba :D, ben hayatımda böyle işsizlik görmedim :D

ciddi ciddi millet işini gücünü bırakıp bidibidi sövebiliyor. bu hırs bu istikrar cidden örnek alınası.

hayır benim anlamadığım şu, dinleyiciyim diye geçiniyorsan oturur dinlersin ve dersin ki "şu sebepten şu kısımda şöyle sorun var bence böyle olursa daha iyi olur". bu yapıcı eleştiri formatıdır ve şu ülkede rock dinleyicisi ve toplulukları bir arada durması gereken bir azınlık iken gerekli olandır. "olmamış bok gibi ölün geberin"....nesin sen popstar jürisi misin karşındakini kıçını yalamaya gelmiş ezik mi sanıyorsun...yıkıcı olmak kolay, sonuçta üç kelime kullanıyorsun dert değil (bok, kötü, olmamış). kim uğraşacak paragraflarca adam gibi yazmaya.

bi de şu gruba laf edenleri genel olarak bi inceleyince çok ortak nokta var...sağlam bi sebebe dayandırılmamışlar ve çoğunun çıkış noktası grubun kızlardan oluşması.

kim ne derse desin bunun sebebi istesenizde istemesenizde toplumda yıllardan beri alışkanlık haline gelmiş ataerkil baskının doğurduğu üstünlük ihtiyacı ve çekememezlik...aşınız bunları efenim, kaçıncı yüz yıldayız...

Geri