Satılık Fender Elite Stratocaster

Takasa
Kapalı
Fiyat
12000
Para Birimi
TL

Dosyalar

Hocam Zuhal de bu gitarın envai rengi stokta ve fiyatları 12000 lira, %5 nakit indirimi ile 11400 TL. Bilginize...

Sitede bulunan herkesin evinde internet var sanırım, kullanmayı bilenler mutlaka bu gitarın envai çeşit renginin değil sadece ''1'' renginin muhtemelen de sadece ''1'' adet olduğunu (Akasya şubesi) görecektir, hani o ''1'' adette gidince bir esprisi olmayacak o rakamın. Ki Arkadaşın verdiği rakam keyfidir, ilanının altında eksik bilgiler vererek tabiri caize bir yönlendirme yapmayı pek iyi niyetli bulmuyorum. En fazla almazsınız, malum sitede yeni çıkan Ultra serisinin linkleri de tam takım bulunmakta, hatta bazıları için stokta diye yazmakta, ama açıp telefonu aradığınızda stoklarda olmadığı bilgisini alıyorsunuz. vs vs gidip görmediğiniz, sınırlar dahilinde stoğu olmayan bir gitarı hele ki görmeden çalmadan yorum yapmak beyhude (renk ve ağaç kombinasyonu zaten diğer modellerinden daha pahalı) neyse iyi satışlar dilerim.

Sitede bulunan herkesin evinde internet var sanırım, kullanmayı bilenler mutlaka bu gitarın envai çeşit renginin değil sadece ''1'' renginin muhtemelen de sadece ''1'' adet olduğunu (Akasya şubesi) görecektir, hani o ''1'' adette gidince bir esprisi olmayacak o rakamın. Ki Arkadaşın verdiği rakam keyfidir, ilanının altında eksik bilgiler vererek tabiri caize bir yönlendirme yapmayı pek iyi niyetli bulmuyorum. En fazla almazsınız, malum sitede yeni çıkan Ultra serisinin linkleri de tam takım bulunmakta, hatta bazıları için stokta diye yazmakta, ama açıp telefonu aradığınızda stoklarda olmadığı bilgisini alıyorsunuz. vs vs gidip görmediğiniz, sınırlar dahilinde stoğu olmayan bir gitarı hele ki görmeden çalmadan yorum yapmak beyhude (renk ve ağaç kombinasyonu zaten diğer modellerinden daha pahalı) neyse iyi satışlar dilerim.
Pekala, o zaman şöyle yapalım, aynı gitar herkesin evindeki İnternet ile ulaşabileceği Thomann dan sıfır olarak kargosu vergisi dahil 11042 tl ye geliyor indirim yok, gitar da 1500 Euro sınırının altında :) Köyü niyetli olup da gitara talip olacak değilim, arkadaşım da yok almak isteyen :) Gitar ne kadar "seçilmiş" de olsa Neo olmadıkça sıfırından pahalı etmez kusura bakmayın. Neyse, bana ne aslında, alacak olan düşünsün :)

Pekala, o zaman şöyle yapalım, aynı gitar herkesin evindeki İnternet ile ulaşabileceği Thomann dan sıfır olarak kargosu vergisi dahil 11042 tl ye geliyor indirim yok, gitar da 1500 Euro sınırının altında :) Köyü niyetli olup da gitara talip olacak değilim, arkadaşım da yok almak isteyen :) Gitar ne kadar "seçilmiş" de olsa Neo olmadıkça sıfırından pahalı etmez kusura bakmayın. Neyse, bana ne aslında, alacak olan düşünsün :)
Thomann’dan Fender, Gibson, Yamaha vb gibi markaları satın alamıyorsunuz, bilgi sahibi olmadan yazmış olmak için yazmanız bir şeyi değiştirmiyor, zira forumda bu bilgi defalarca paylaşıldı hala aynı yanlış bilgi paylaşılıyor. Olmayan ürünün fiyatını tartışmak boşuna, elmalar ve armutlar, alıcısına hayırlı olsun.. Ne gitara talibim, ne de satan kişi ile bir tanışıklığım var.

Thomann’dan Fender, Gibson, Yamaha vb gibi markaları satın alamıyorsunuz, bilgi sahibi olmadan yazmış olmak için yazmanız bir şeyi değiştirmiyor, zira forumda bu bilgi defalarca paylaşıldı hala aynı yanlış bilgi paylaşılıyor. Olmayan ürünün fiyatını tartışmak boşuna, elmalar ve armutlar, alıcısına hayırlı olsun.. Ne gitara talibim, ne de satan kişi ile bir tanışıklığım var.
Evet elimde çok şükür internetim var sayın abim :) Tek sıkıntı ben burada bir linç girişimi yapmıyorum,yapmam da gereksiz. Fiyat çok saçma geldi belirtmek istedim bu kadar :) Ama aklıma takılan genelde insanlar olmadığını iddaa ettikleri mevzuda genelde sohbet içerisinde belirttiğinde ters psikoloji yaptığını sanıyor ona kızıyorum sadece. Hayırlı satışlar dilerim.

Evet elimde çok şükür internetim var sayın abim :) Tek sıkıntı ben burada bir linç girişimi yapmıyorum,yapmam da gereksiz. Fiyat çok saçma geldi belirtmek istedim bu kadar :) Ama aklıma takılan genelde insanlar olmadığını iddaa ettikleri mevzuda genelde sohbet içerisinde belirttiğinde ters psikoloji yaptığını sanıyor ona kızıyorum sadece. Hayırlı satışlar dilerim.
İlan sahibine bağlıyorum bi sn..

... öte yandan 15bin liralık (ya da 12bin diyelim) Strat alacak adam internet olmayan yerde bile hem Elite nedir hem fiyatı nedir ezbere bilir, burada kanma ya da kandırılma riski olan biri olmaz herhalde ... yani uyarılar haksız değil ama bu kadar da atışmaya çevirmeye gerek yok.

40 50 arası stok olmalı tüm renk ve manyetik kombinasyonların toplamı yeni ultra serisi çıktığı için neredeyse € giriş fiyatına satılıyorlar şuan stok tükenince bir daha giriş yapmaz form u takip edenler bilir daha önce sunburst hss elite satışa çıkarmıştım kullanılmamış olarak ben gitarımın şatışını gerçekleştirdim alan arkadaşda çok memnun bir problem yok bu arada 01.01.2020 itibariyle fiyatı eski haline dönecektir. Satmış olmakla birlikte yeni çıkan ultradan bence üstün tarafları var her ne kadar göze hoş gelmesede belkide birdaha bir corona üretimi fenderde karşımıza çıkmayacak bağlantı noktasında çift yönlü truss rod ayar çubuğunun kolay ayarı satre üretan denilen sanki hiç cila yokmuş gibi ağacın doku ve rengini değiştirmeyen neck cilası ve hss de bulunan baypass özelliği bir üst modeli olan ultrada bulunmuyor . ultra modeli stoklarda olmasına rağmen 25.11.2019 tarihinde yapılacak lansman ile satışa sunulacak. bende bir delux sever olarak kimse dokunmadan lansmanda bir tane edineceğim aynı gün yine sunburst ve hss maple kombinasyonu ile fiyat konusunda 0 mağazadan alınabilecek bir fiyata yakın bir satış fiyat etiketiyle bende satışa çıkarmıştım gitarı 16 iken 12 yazmıştım amfi 6 iken 5 yazmıştım amfiyi saklamaya karar verdim alıcı arkadaş form üyesi olmadığından ve mağazada hss maple komninasuonu olmadığından nakit ve kk kartı fiyatlarını telefonla alarak neredeyse mağaza satış fiyatına gitarı incelehip gerçekten kullanılmamış tüm etiket ve diğer donanımların kontrolünü gerçekleştirdikten sonra satışı gerçekleştirdik. kendisi bir gitar karşışıklı olarak bir dostluk edindik formda 10 yılı aşkın üyeliğim sonucunda buna benzer pekçok alıiverişim ve karşılıklı memnumiyet ve dostluk esasına dayanan elışveriş gerçekleştirdim hiç pişman olmadım bazen 3ün 5 in hesabını yapmadan yapılan alışverişler sonrasında inanılmaz durumlar yaşanabiliyor tween reverbümü formdan daha önce satış gerçekleştirdiğim nir arkadaştan aldım 0 kondisyonunda hatta telefonla arayıp bunu satmam gerek ama sen al başkasına gitmesin şeklinde ihtiyacım olmamasına ürüne ve kişiye olanım güvenim tabiki ürün kondisyonununda mükemmel olması ile buna benzer pekçok alışveriş gerçekleştirdim. belki uştrayıda yakın zamanda burada görebiliriz.

Son düzenleme:
ilk cümleye takıldım, thomann’dan bu belirtilen markaları neden satın alamıyoruz? Thomann’dan, musicstore’dan, justmusic.de’den session.de’den birçok ürün aldım şimdiye kadar. Gerçi benim almalarım hep Almanya için oluyor, yani ürün alındıktan sonra Almanya’daki bir adrese teslim ediliyor, ben de oraya gidip oradan alıyorum, tax free işlemlerini de halledebiliyorum.

Bu sitelerden direkt Türkiye’ye sipariş vermedim hiç, bilginiz varsa paylaşırsanız çok memnun olurum. Artık Almanya’ya git, al gel tax free’siyle uğraş yormaya başladı :)

ilk cümleye takıldım, thomann’dan bu belirtilen markaları neden satın alamıyoruz? Thomann’dan, musicstore’dan, justmusic.de’den session.de’den birçok ürün aldım şimdiye kadar. Gerçi benim almalarım hep Almanya için oluyor, yani ürün alındıktan sonra Almanya’daki bir adrese teslim ediliyor, ben de oraya gidip oradan alıyorum, tax free işlemlerini de halledebiliyorum.

Bu sitelerden direkt Türkiye’ye sipariş vermedim hiç, bilginiz varsa paylaşırsanız çok memnun olurum. Artık Almanya’ya git, al gel tax free’siyle uğraş yormaya başladı :)
yanlış bilmiyorsam türkiyede direk distiribitörü olan firmalar için fender ve fender markasının sahip olduğu jakson charvel markalarının gibson ve sahibi olduğu epiphone gibi. ibanez de böyle birndurum yok sanırım zaten tümmdünya ile hemen hemen aynı fiyatlara ulaşılabiliyor zuhal müzikntarafından ciddi bir ithalat ve pazarlama olduğundan türkiyede ibanez fiyatları oldukça uygun mağaza nakit satışlarında da indirim oranları daha yüksek özel durumlar haricinde fenderde nakitte max %3-%5 indirim alınabilirken ibanezde durum daha avantajlı.

valla ilk cümleyi yine anlamadım :)

yani genel olarak ana markaların ve ana markaların altındaki diğer markaların ayrımından haberim. ben ilk başta okuyunca hiçbir şekilde alınamıyor diye anladım.

fender, gibson ve prs gibi direkt olarak usa üretimi olan ürünlerde burada her türlü zarardayız zaten. işte fırsatı olan yurtdışındayken alıyor, VAT'ını sonra hallediyor.

valla ilk cümleyi yine anlamadım :)

yani genel olarak ana markaların ve ana markaların altındaki diğer markaların ayrımından haberim. ben ilk başta okuyunca hiçbir şekilde alınamıyor diye anladım.

fender, gibson ve prs gibi direkt olarak usa üretimi olan ürünlerde burada her türlü zarardayız zaten. işte fırsatı olan yurtdışındayken alıyor, VAT'ını sonra hallediyor.
Thomann, x, y, z diye düşünmeyin.. Belirli markalarda shopping adresi Tr seçince ileri gidemiyorsunuz online alışverişlerinizde, yurt dışına gittiğinizde (vize, uçak, otel, ulaşım) oraya gidip almanız halinde böyle bir durum yok haliyle, mağazadan çıktığınızda gitarı nereye götürdüğünüz adamları bağlamıyor, yalnız CITES'e tabi bir gitar aldıysanız şayet EU dışına çıkarmanız için gerekli belgeyi mağazanın size tedarik etmesi gerekiyor, aksi halde yurtdışında havalanında gümrükte bırakabilirsiniz gitarı. Prosedür bu. Anlaşılmıştır sanırım.

İlan sahibi gitarın fiyatını 12000'e çekmiş, ama burayı güncellemeye gerek duymamış görülen, bu ilanın altında bir parça daha etkileşim olursa indirim düşünebilir sanırım, elden ele yayıyoruz, durmak yok devam..

Thomann, x, y, z diye düşünmeyin.. Belirli markalarda shopping adresi Tr seçince ileri gidemiyorsunuz online alışverişlerinizde, yurt dışına gittiğinizde (vize, uçak, otel, ulaşım) oraya gidip almanız halinde böyle bir durum yok haliyle, mağazadan çıktığınızda gitarı nereye götürdüğünüz adamları bağlamıyor, yalnız CITES'e tabi bir gitar aldıysanız şayet EU dışına çıkarmanız için gerekli belgeyi mağazanın size tedarik etmesi gerekiyor, aksi halde yurtdışında havalanında gümrükte bırakabilirsiniz gitarı. Prosedür bu. Anlaşılmıştır sanırım.
Ok, ben online olarak tr seçip alım yapmadım, onu merak etmiştim. Ayrıca gönderseler bile burada vergi ne kadar olur bilemediğim için, kalkışmadım bu işe.

Daha geçen haftasonu warmothtan gitar gövdesi alıp almanyaya teslim ettirdim, fatura adresi türkiyr olacal şekilde. Ups almanya tesliminde abimden 101 euro import tax almış. Faturayı havalimanında gümrük bürosuna götürdüm, gitarın gövdesini türkiyeye götüreceğim, iade istiyorum dedim. Baktılar, fatura türkiye için kesilmiş, damga vurdular, şimdi upsten alcam bu parayı.

Ok, ben online olarak tr seçip alım yapmadım, onu merak etmiştim. Ayrıca gönderseler bile burada vergi ne kadar olur bilemediğim için, kalkışmadım bu işe.

Daha geçen haftasonu warmothtan gitar gövdesi alıp almanyaya teslim ettirdim, fatura adresi türkiyr olacal şekilde. Ups almanya tesliminde abimden 101 euro import tax almış. Faturayı havalimanında gümrük bürosuna götürdüm, gitarın gövdesini türkiyeye götüreceğim, iade istiyorum dedim. Baktılar, fatura türkiye için kesilmiş, damga vurdular, şimdi upsten alcam bu parayı.
Shipping demişim shopping diye çevirmiş düzeltici , hiç göndermiyorlar tr'ye. UPS Almanya'dan 101 Euro aldıysa, Tr rakamı da daha aşağısı olmaz gibi bizdeki extra vergilerden dolayı, yalnız bir şekilde o tax'in bir kısmını alabilirler sizden, mantık olarak Almanya'ya girdiyse Almanya bu ürünü vergilendirmek durumunda, masraf düşülüp vergi iadesini alırsınız sadece.