Andertons'tan Epiphone gitar almak

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Toplam ne kadara mâl oldu?
Teşekkür ederim.. 3100 küsür Thomann'a ödedim Kargo dahil.. 470 lira da vergiye ödedim Zaten Vergi ödemesini kargonuzu teslim alırken PTT Dağıtım bölümünde bir yetkiliye veriyorsunuz imza atıyorsunuz vs 1 dklık iş. Ben Dağıtıma çıkmasını beklemek istemedim gittim şubeden direk kendim aldım. Dağıtıma çıksaydı kargo kapıma geldiğinde dağıtıcıya ödeyecektim vergi ücretini. Sistem bu şekilde işliyor çok basit aslında :) İlk gitarim Thomann'dan ilk siparişim her şey çok kolay oldu Türkiyedeki Müzik aletleri fiyatları bu kadar pahalı olduğu sürece sanırım yıllar boyu Thomann'dan şaşmayacağım Tek eksisi 8-10 gün arası hasretle siparişinizi beklemek Başka hiç bir derdiniz yok :)) İyi forumlar.

Son düzenleme:
Aldığın gitarda rosewood klavye var mı? Kaç günde tam elinde oldu gitar?
Klavyesi Rosewood https://www.thomannmusic.com/intl/epiphone_les_paul_custom_black.htm buradan da kontrol edebilirsin. Resimde atmıştım 2 sayfa arkada olması lazım benim çektiğim fotoğrafta mevcut Siparişin hazırlanmasından Benim bölgemdeki merkez postaneye ulaşması tam 10 gün sürdü Ben de 10.gün gidip aldım. Normalde ev adresi yazdığınız için eve geliyor kargo direk Fakat ben 2-3 gün dağıtım sürecini beklemek istemedim Bekleseydim 12 13 gün civarı olacaktı. PTT'Ye gidip kendiniz alırsanız tam olarak 10 gündür.

O klavye Ebony gibi duruyor yalnız @Enes Ulusoy :D Değil Pau Ferro, Rosewood kadar bile açık görünmüyor fotoğrafta. Bazı Custom Pro'larda zaten Ebony var, şaşırdığım bir şey değil ama sitede Rosewood'lu fotoğraf var, özelliklerinde Pau Ferro klavye yazıyor ve gelen Ebony :D Çok kafa karıştırıcı...

Klavyesi Rosewood https://www.thomannmusic.com/intl/epiphone_les_paul_custom_black.htm buradan da kontrol edebilirsin. Resimde atmıştım 2 sayfa arkada olması lazım benim çektiğim fotoğrafta mevcut Siparişin hazırlanmasından Benim bölgemdeki merkez postaneye ulaşması tam 10 gün sürdü Ben de 10.gün gidip aldım. Normalde ev adresi yazdığınız için eve geliyor kargo direk Fakat ben 2-3 gün dağıtım sürecini beklemek istemedim Bekleseydim 12 13 gün civarı olacaktı. PTT'Ye gidip kendiniz alırsanız tam olarak 10 gündür.
rosewood olayını cites yüzünden geç geliyor ya ondan sordum. hayırlı uğurlu olsun tekrardan . amfi olarak ne kullanıyorsun yanında?

Geri