Vintage Hoyer 5068

Ayrıca tüm bu masraf ve uğraş merakı gitarı satmak içinse kesinlikle kar etmeyeceğinizi ve bir mucize olmadıkça kimsenin bu gitarı almak istemeyeceğini, alacak bir iki kişinin de komik fiyatlar teklif edeceğini söyleyeyim de o yönden rahatlayıp tüm ilginizi KENDİ gitarınızın restorasyonuna verebilirsiniz :)
yani haklısınız böyle şeylerde gitarın değeri düşüyor yani satma gibi bir planım yok ama ilerde gitardan sıkılırsam belki satabilirim yani kararsız kaldım

benim gitarı satma gibi bir planım yok vintage bir gitarı restore ettirmek değerini aşırı düşürür farkındayım ama ilerde gitardan sıkılırsam satmak isteyebilirim yani baya tıkandım

benim gitarı satma gibi bir planım yok vintage bir gitarı restore ettirmek değerini aşırı düşürür farkındayım ama ilerde gitardan sıkılırsam satmak isteyebilirim yani baya tıkandım

İstanbul'da iseniz görüşelim, gitara bir bakalım. Ölçelim biçelim, gerekirse tonlarına, performansına da bakıp değip değmeyeceğine dair bir ekspertiz yapalım isterseniz.

Hocam selamlar, bu sitede paylaştığın Hoyer gitar benim eski gitarım olabilir, değilse de benim eski dostumun bire bir aynısı. Hocam duruyorsa lütfen bana yardım et satmayı düşünür müsün? Adım Mevlüt 05436535223 bana ulaş lütfen

Geri