Jackson JS32 vs Cort EVL X4 (24 Saat İçinde Alacağım)

Jackson gitarın o modeli bolt on neck olduğu için ileride sorun çıkaracak. Bu bütçe ile sıfır gitar almanızı hiç tavsiye etmem. Girin ikinci el sitelerine inceleyin araştırın. Büyük bir şehirde yaşıyorsanız çok fazla seçeneğiniz olacak zaten. Yanınızda gitardan anlayan birisi olması çok daha iyi olur. Gidin inceleyin gözünüze kestirdiğiniz gitarı. Daha iyi sonuçlar alacaksınız. Son olarak İbanez, Cort gibi markaların alt segment ürünlerinden her daim uzak durmanızı tavsiye ederim.

İki sorum var hocam
1- Bolt-on neck ileride ne sorun çıkarır?
2- Hangi markaların alt segment ürünlerini tavsiye edersiniz?

İbanez Metal gitarıdır hocam ton aramayacaksın İbanezde.Cort daha ortada bi gitar ama Yurtdışında pek tutmadı gitarları bass gitar olarak cort gerçekten çok iyi.
Ibanez lerı ben gitar olarak görmediğimi kast etmiştim her modeli ucuz tinlayan bi markadir fiyat performans açısından en iyi gitarlar ıbanez dır ama fiyatı düşünmeyen biri için tonu duruşu klavye hissiyatlari bana göre değil açıkçası washburn en ucuz serileri bile aynı klasmanda ki ıbanez erden iyi yani onu demek istedim ve ıbanez metal gitarı da değildir bence

Günlerdir bu konu karşıma çıkıyordu ama okumamıştım şuana kadar. Bir şans vereyim dedim demez olaydım. Gözlerin kanıyor. Yazışmalar 2004 yılından kalma gibi, biri şu marka kötü, biri washburn ibanezden iyi, biri de bolt on alma sorun çıkarır demiş :)
Konu sahibine üzüldüm. Gidip yanlış bir gitar almadı umarım.
Tavsiye verecek adamları küstürdünüz meydan kimlere kaldı böyle

Ibanez lerı ben gitar olarak görmediğimi kast etmiştim her modeli ucuz tinlayan bi markadir fiyat performans açısından en iyi gitarlar ıbanez dır ama fiyatı düşünmeyen biri için tonu duruşu klavye hissiyatlari bana göre değil açıkçası washburn en ucuz serileri bile aynı klasmanda ki ıbanez erden iyi yani onu demek istedim ve ıbanez metal gitarı da değildir bence
Ne gitarı jazz mı?Harıl harıl metal için gitar üretiyorlar.

Ne gitarı jazz mı?Harıl harıl metal için gitar üretiyorlar.
Usa jackson kullandıktan sonra onlara sizde metal gitarı demezsiniz , şu bi gerçek ki sss bi gitarı bile engl mesa vs gibi high hain amfi ler ile cayır cayır ton alırsınız hiçte problem olmaz ama klavye hissiyatı verebilecek ve 5-6 gain seviyelerinde güzel öten bi usa jackson varsa elinizde gidip ıbanez e düşmek istemezsiniz ıbanez den bi metal için gitar öneriniz varsa duymak isterim ama benim konuştuğum modeller wr1 sl2h kv gibi gitarlardır.

Usa jackson kullandıktan sonra onlara sizde metal gitarı demezsiniz , şu bi gerçek ki sss bi gitarı bile engl mesa vs gibi high hain amfi ler ile cayır cayır ton alırsınız hiçte problem olmaz ama klavye hissiyatı verebilecek ve 5-6 gain seviyelerinde güzel öten bi usa jackson varsa elinizde gidip ıbanez e düşmek istemezsiniz ıbanez den bi metal için gitar öneriniz varsa duymak isterim ama benim konuştuğum modeller wr1 sl2h kv gibi gitarlardır.

Jackson kimsenin bilmediği kendine has özel metal müzik manyetikleri mi koyuyor gitarlarına? Hangi Ibanez gitarları denediniz veya kullandınız bu zamana kadar?

Madem bu kadar ıbanez ı övüyorşunuz yaza doğru yeni gitar almak için sipariş vereceğim yakında 3€ bütçem var bu fiyat aralığında bi model önerirsiniz gider denerim beğenirsem bende jackson biriktirmeyi bırakırım ıbanez ı alirim🖒

Ibanez Iron Label RGDIM6FM-CLF Tek geçerim.

Aga ne gitarı gevur!!! Musun git bağlama çal femder ibnenez falan bırak ecnebi aletlerini bak benim ankara hamamönünde tanıdığım usta var gel ondan bağlama alak sana

30’dan fazla gitar geçti elimden ve aralarında ESP, PRS Custom, Jackson USA, Ibanez Prestige vs bolca vardı. Saymaya kalkıp kim daha uzağa işer yarışına gerek yok. Bir marka sadece şu şu gitarıdır gibi genellemeler yanıltıcı olur... diyeceğim budur.
Şu metal gitarıdır, şu rock gitarıdır, şu bilmemne gitarıdır gibi genellemeler bile doğru değil. Belki hollow bodyler hariç her gitarla her tür çalınır.

Bende Explorer gövdeli bir gitar var. Blues veya jazz çalmaya çalışınca gitar "hayır yapamazsın" diyerek elimi mi kilitleyecek? Tonlarımın da gayet güzel olduğunu düşünüyordum.

Şu gitarla şöyle tonlar daha kolay alınır, ağacının ve manyetiklerinin karakteri şöyledir demek başka şey, bu gitar metal gitarı demek başka şey.

Son düzenleme:
Geri