m-audio quatro,duo, audiophile2496 usb?

Bunlardan hangisini almak daha mantıklı?daha dogrusu iki sekilde sorum var.1.si quatro ve duo nun preamfileri mevcut.Zaman icinde sevgili Mahcem abi'den ogrendigim bilgiler yolunda bu 3kartlada profesyonel bir is cıkartılabilir buraya kadar bir problem yok.Fakat,audiophile 2496 da preamfi yok, yani daha sonra istedigim kalitede birsey kullanabilirim.
2.si,eger quatro veya duo alacak olursam bunarın uzerindeki preamfi ne derece kaliteli? Sadece mikrofon baglamak üzere soruyorum yani iyi bir vokal kaydi alabilirmiyim, yeterince profesyonel mi?
 
Vokal kayıdı için ideal olan sanırım Duo.66db'lik kazanç sağlaması,2 analog,2 preamlifikatör kanalının mevcut olması,stereo dijital çıkış ve kulaklık bağlamana imkan vermesi bayağı kullanışlı bir hale getiriyor kartı.Ancak ayrı bir midi arabirimin yoksa Quatro alman gerekebilir.Ama o kartta ne digital nede kulaklık çıkışı mevcut değil.Audiophile 2496'yla arasında yanılmıyorsam 70-80 euro fiyat farkı olsa gerek.Bilgi okumakla ,teknoloji parayla olduğundan bu fiyat farkı sana dokunmuyorsa bence ikisinden birisini alabilirsin Zeos.
 
Geri
Üst