Hoşlandığım kız beni konsere davet etti.

Merhaba abilerim.
Elim ayağım titriyor şu an stajdan çıkarken yanıma gelip boşmusun diye sordu ve konsere davet etti.
Kim olduğunu bilmiyorum söyledi ama dinlemedim kim olduğunu.
Nasıl davranmam gerekiyor bilmiyorum, ortamda alkol vs. var. Yaşım 18 ama daha önce kullanmadım da. Bir öneriniz varmı :D
Bu forumda açmak doğrumu bilmiyorum ama sizlere sormak istedim :)

Merhaba abilerim.
Elim ayağım titriyor şu an stajdan çıkarken yanıma gelip boşmusun diye sordu ve konsere davet etti.
Nasıl davranmam gerekiyor bilmiyorum, ortamda alkol vs. var. Yaşım 18 ama daha önce kullanmadım da. Bir öneriniz varmı :D
Dostum, kendin gibi ol, gerisini salla. Sen ricacı değilsin ki 🤣 O sana sormuş.
Yalnız daha önce alkol almadıysan orada da alma. Karizmayı çizdirirsin. Hiç gerek yok. İçmediğini söylersin olur biter.

Merhaba abilerim.

Benden sana abla tavsiyesi 😊
Yilişik olma, cool ol😉 zekice espri yapabilirsin. Aç gitme, açken her içki çarpar karnını doyur öyle git.
Heyecanını belli etme, temiz ol lütfen , Koku falan sürersen de abartma
Bol şans

Bence pozitif olup gereksiz stes yapmadan kız arkadaşınla ilgilensen ve gereksiz kapris veya alınmalardan uzak dursan yeter. Baktın ortamda seni rahtasız eden tipler var, mutlaka ya kızla yalnız kalacağın başka bir yere gitmeyi teklif et, ya duymazdan gel ya da sen nazikçe hoşça kal deyip git. Ama rahat, olumlu ve sıcakkanlı olmak her zaman yakınlık sağlar.

Konserin hangi grubun konseri olduguni ogrenmek icin mesaj at ya da yer ve zamani yazarak o tarihteki konserleri ara grubun ismini o sekilde ogren. Ogrendikten sonra en hit sarkilarindan dinlemeye basla biraz kulagin alissin. Sonra da 2019 yilinda konserlerde hangi sarkilari calmislar onu ogren ve o sarkilari dinle. En azindan onceden duymus ol sarkilari zevk al konserden :)
Abi konser gram umrumda olmayacak ama bilgi sahibi oldum :)

Bence pozitif olup gereksiz stes yapmadan kız arkadaşınla ilgilensen ve gereksiz kapris veya alınmalardan uzak dursan yeter. Baktın ortamda seni rahtasız eden tipler var, mutlaka ya kızla yalnız kalacağın başka bir yere gitmeyi teklif et, ya duymazdan gel ya da sen nazikçe hoşça kal deyip git. Ama rahat, olumlu ve sıcakkanlı olmak her zaman yakınlık sağlar.
Abi 17 o henüz muhtemelen etrafta çoluk çocuk olur ama :)
Teşekkürler :)

Merhaba abilerim.
ohoooo, 18 olupta bi bira bilemi içmedin?. içki içilmez mi beeee, hele soğuk havada motor sürerken bi yandan viski içmek gibisi yok, sonra kafalar kıyak olunca motor üstünde sevişmek ayrı bi keyif zaten 👊😎🍻

Geri